Листівка \"А5 подвійна\" 210*148 мм на дизайнерському картоні замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка "А5 подвійна" на дизайнерському картоні

product-ends
Код товару: 4502
good-price

Картон дизайнерський в асортименті. Розмір у складеному вигляді: 210х148 мм. Повнокольоровий друк 4+0/4+4. 1 згин.

586 грн.
Срок изготовления 3 дня
Термін виготовлення 3 дні
Цифровая печать
Цифровий друк
Поздравления Ваших партнеров
Вітання Ваших партнерів
От 10 шт.
Від 10 шт.
Картон дизайнерський в асортименті. Розмір у складеному вигляді: 210х148 мм. Повнокольоровий друк 4+0/4+4. 1 згин.
Дивіться також

Листівка "А5 подвійна" на дизайнерському картоні

 
Повідомлення у формі листівки – рідкість в епоху цифрових технологій. Основна частина інформації та реклами надсилається електронною поштою, текстовими повідомленнями по телефону або через Messenger. Виділитеся з інформаційного потоку і свідомо використовуйте у своїй маркетинговій діяльності засіб, який дає тактильні відчуття та породжує приємні враження, наприклад, подвійні або складені листівки. Надішліть брендоване послання своїм клієнтам та діловим партнерам. Використовуйте фірмові листівки з логотипом як рекламну сувенірну продукцію під час проведення виставок, ярмарків, презентацій, промо-акцій, конференцій та багатьох інших заходів.
 
Ми оперативно та якісно надрукуємо для вас подвійні листівки формату А5 з привітаннями та побажаннями, з Вашим логотипом чи рекламним слоганом. Чи то давні чи нові клієнти – захоплення цільової групи при отриманні індивідуальної листівки гарантоване. Наші листівки зі згином виглядають дуже презентабельно, а також мають безперечну перевагу – збільшена вдвічі рекламна площа. Розташування логотипу або іншого зображення може бути горизонтальним або вертикальним. Основою для даної продукції служить фактурний дизайнерський картон різних кольорів. Його велика щільність (від 280 г/м2 до 350 г/м2) дозволяє отримати відмінну повнокольорову картинку з чітким промальовуванням деталей. Нанесення робиться методом цифрового друку з 1 або 2 сторін.
 
Замовити та купити будь-яку кількість екземплярів можна через наш сайт в інтернеті, по телефону або і-мейлу. Ми надрукуємо на замовлення будь-який тираж подвійних листівок А5, починаючи з 10 штук. Доставка готової продукції здійснюється по всій Україні, оплата замовлення можлива декількома способами.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка "А5 подвійна" на дизайнерському картоні
586 грн.
737

сьогодні переглянули цей товар

1

раз купили цей товар