Листівки \"Євро\" з друком золотом чи сріблом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Листівка "Євро" з друком золотом/сріблом

product-ends
Код товару: 4503
good-price

Дизайнерський картон в асортименті. Розмір: 210*100 мм. Шовкотрафаретний друк з 1-ї або 2-х сторін.

2 641 грн.
Презентабельный вид
Презентабельний вигляд
Печать золотом или серебром
Друк золотом чи сріблом
Размер 210х100 мм
Розмір 210х100 мм
Большой ассортимент дизайнеркого картона
Великий асортимент дизайнерського картону
Формат виробу 210х100 мм. Дизайнерський картон густиною від 285 до 330 г/м2. Шовкотрафаретний друк золотом/сріблом з 1-ї або 2-х сторін. Вага 100 листівок – приблизно 0,7 кг. Розмір пачки зі 100 листівок: 212х102х35 мм. Можливо друк та іншими фарбами. Прорахунок індивідуально на запит на пошту.
Дивіться також

Листівка «Євро» з друком золотом/сріблом

Фірмові листівки для компаній – чудова форма рекламних сувенірів. Вони допомагають розвинути та зміцнити взаємини з клієнтами та партнерами. Друк листівок із логотипом сьогодні – це частина маркетингового інструментарію будь-якої компанії. Їх можна успішно розповсюджувати серед цільової аудиторії за допомогою поштової розсилки, роздавати потенційним клієнтам у рамках вуличного маркетингу, відправляти партнерам та співробітникам як вітальні листи, запрошення або нагадування про ділові зустрічі.
 
У нас, у Прінтмаркет, Ви можете вибрати основу для друку листівок на дизайнерському картоні різного кольору, фактури та щільності. У преміум-версії ми пропонуємо картон з більш високою щільністю та розкішним оздобленням золотом або сріблом. Щоб Ваша корпоративна продукція виглядала дорого і незабутньо, при брендуванні ми застосовуємо найбільш підходящі технології. Однією з найкрасивіших і найефективніших є шовкотрафаретний друк, або шовкографія. Вона розрахована на виготовлення середніх та малих тиражів. Друк золотом/сріблом на листівках Євро – це шикарний ефект, креативність та презентабельність. Нанесення здійснюється з 1-ї чи 2-х сторін, друк мінімального тиражу на замовлення – 50 екземплярів. Кому б Ви не подарували такий корпоративний подарунок, він не залишиться непоміченим і сформує про Вашу компанію найпозитивніші враження.
 
Купити та замовити продукцію можна самостійно на сайті нашої компанії, або скористатися послугами менеджерів за телефоном та і-мейлом. А ми, у свою чергу, гарантуємо Вам своєчасне якісне виготовлення тиражу та його доставку у стислі терміни до будь-якого населеного пункту України.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Листівка "Євро" з друком золотом/сріблом
2 641 грн.
925

сьогодні переглянули цей товар

1

раз купили цей товар