Друк наклейок, етикеток, стікерів розміром від 50х50 до 100х70 мм Друкарня Принт Маркет

Наклейки на самоклейці. Розмір Mini

product-ends
Код товару: 2213
good-price

Розміри наклейок: від 50х50 до 100х70 мм (в асортименті). Повнокольоровий друк. Самоклеючий папір (Raflatak).

280 грн.
234 грн.
Вы экономите 46 грн.
Полноцветная печать
Повнокольоровий друк
Самоклеющаяся бумага
Самоклеючий папір
Точные сроки
Точні терміни
Размер на выбор
Розмір на вибір
Дивіться також

Друк етикеток (стікерів) Київ

Завдяки винаходу самоклеючого паперу стало можливим виготовлення такої необхідної рекламно-поліграфічної продукції як етикетки. Їх ще називають наклейки чи стікери. Область застосування стікерів дуже широка – це маркери на товар, і виділення групи акційних продуктів, і рекламні етикетки, і адресні стікери, і багато іншого.
 
Принт Маркет виготовляє стікери будь-якого призначення, розміру, формату та рівня складності. Перша група включає асортимент розмірів від 50х50 мм до 100х70 мм, квадратної і прямокутної форми. Виготовлення та друк самоклеючих етикеток проводиться на папері зі спеціальною основою, що клеїться. Такі стікери на папері найчастіше використовують у приміщеннях, захищених від впливу природних явищ, та можуть клеїтися на будь-яку поверхню – на скло, пластик, дерево, мармур, метал. Яскраві та красиві, вони виконують не лише інформаційно-рекламні функції, але й можуть бути елементами настінних декорацій, що використовуються при оформленні інтер'єрів та візуальному дизайні.
 
Друк на стікерах характеризується відмінною якістю та точною передачею кольорів та відтінків, тому що проводиться на новому професійному обладнанні нашої власної друкарні. Ваш готовий макет дасть нам можливість відразу приступити до друку тиражу, але якщо його немає, наші дизайнери швидко та недорого розроблять його для Вас. Замовити етикетки можна придбати цілодобово на нашому сайті в мережі, а також по телефону або поштою (координати є на сайті). Перед тим, як оформити замовлення, рекомендуємо познайомитися з усім асортиментом, який ми пропонуємо, і звернути увагу на наступний наш товар – Друк наклейок. Розмір 105х148 – 210х297 мм.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Наклейки на самоклейці. Розмір Mini
234 грн.
12387

сьогодні переглянули цей товар

2005

раз купили цей товар