Статична наклейка, розмір Mini із логотипом Вашої компанії замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Статична наклейка. Розмір Mini

product-ends
Код товару: 4368
good-price

Розміри наклейок: від 50х50 до 100х70 мм (в асортименті). Повнокольоровий друк 4+0. Біла/прозора статична плівка 200 г/м2.

Немає в наявності
Статическая пленка 200 г/м2
Статична плівка 200 г/м2
Цифровая печать с 1й стороны
Цифровий друк з 1ї сторони
Разные размеры
Різні розмери
Плоттерная порезка
Плотерна порізка
Статична наклейка багаторазового використання. Формат виробу від 50х50 до 100х70 мм. Статична плівка STAFIX STATIC Indigo White/Clear 200 г/м2. Плоттерне різання у формат виробу. Друк цифровий з одного боку. Не має клейового шару. Відсутність агресивних хімічних сполук. Наклейку можна кріпити на будь-які поверхні, не боячись завдати їм пошкодження. Наклейку, що нерівно прихопилася, досить просто пересунути на основі. Для кращого приклеювання необхідна рівна поверхня. Чи не піддавати вологи. Хороша адгезія зберігатиметься при 3х переклеюваннях. Можливі інші розміри наклейок під індивідуальний прорахунок. Мінімальна кількість: 96 шт.
Дивіться також

Статична наклейка. Розмір Mini

Наше сучасне обладнання та вдосконалені технологічні процеси дозволяють виготовляти модну та ефективну дрібну поліграфію – статичні наклейки, які відіграють величезну роль у розвитку бізнесу та успішній реалізації товарів та послуг. В яких галузях цей вид продукції використовується з найбільшим успіхом:
 
Реклама та маркетинг. Оригінальні наклейки з Вашим логотипом – чудовий маркетинговий хід для затвердження компанії на ринку, зміцнення її іміджу, популяризації бренду. Під час проведення PR-акцій, ярмарків, конференцій, виставок та інших заходів наклейки на потрібному товарі привертають увагу цільової аудиторії, швидко розповсюджують інформацію та довго асоціюються з Вашою компанією та її продукцією.
Фірмовий стиль компанії найлегше підтримати за допомогою наклейок з логотипом. Їх можна нанести на письмове приладдя, оргтехніку, чашки та кружки, смартфони та ноутбуки, тим самим об'єднавши колектив.
Технічні наклейки. Давно та позитивно зарекомендували себе у маркуванні продукції (логотип фірми-виробника, адресна інформація, технічні характеристики товару).
Наклейки як розвага. Немає такої дитини та навіть дорослої, хто б не чув чи не збирав колекції наклейок, за тематикою, роком видання, країною випуску. Декоративні наклейки з улюбленими персонажами, красивими картинками, історичними об'єктами та багато інших часто можна побачити зібраними у спеціальні альбоми та збірки.
Принтмаркет виготовляє багаторазові статичні наклейки «Mini» на білій та прозорій плівці STAFIX STATIC Indigo White/Clear високої якості завтовшки 200 г/м². Розміри наклейок від 50х50 мм до 100х70 мм. Якщо Вам потрібні наклейки будь-якого іншого розміру, повідомте про це нашому менеджеру – ми обов'язково підберемо для Вас ідеальний варіант. Статичні наклейки виготовляються методом повнокольорового цифрового друку, з одного боку. За заданим форматом вони ріжуться плотером з точністю до 0,1 мм. Даний вид наклейок цікавий тим, що, не маючи клейового шару, дуже міцно та надійно утримується на поверхні. Чим глаже поверхня – тим міцніше прикріплюється наклейка. За бажання місце розташування наклейки можна змінити: для цього достатньо лише пальцями пересунути її туди, куди Ви хочете. Головне - не піддавати наклейку впливу вологи. Статичні наклейки не залишають по собі ні слідів клею, ні подряпин, ні зіпсованої поверхні, а місце розташування можуть змінювати 3 рази без шкоди для своїх якісних характеристик. Мінімально ми друкуємо 96 наклейок. Але на замовлення надрукуємо для Вас будь-який тираж виробів будь-якого розміру – під індивідуальний прорахунок.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статична наклейка. Розмір Mini
1030

сьогодні переглянули цей товар

0

раз купили цей товар