Прозорі фігурні наліпки з логотипом. Замовити виготовлення і друк прозорих наліпок в Києві | Друкарня Принт Маркет

Прозорі фігурні наліпки з логотипом

product-ends
Код товару: 2775
good-price

Розміри на вибір. Прозора плівка оракал. Ламінація. Друк 5+0 (CMYK + білила). Плоттерне різання.

483 грн.
Прозрачная пленка Oracal
Прозора плівка Oracal
Оперативная доставка
Оперативна доставка
Высокое качество
Висока якість
Плоттерная порезка
Плотерна порізка
Дивіться також

Сьогодні все частіше можна побачити, що при оформленні зовнішньої реклами і всередині приміщень використовується новий вид наліпок - прозорі наліпки різних форм, тобто, фігурні. Особливою популярністю користуються круглі стікери, так як коло здавна вважається досконалою формою. У виготовленні прозорих фігурних наліпок є деякі складності та секрети, які вимагають більшого часу та вміння. Але ми - професіонали та завжди готові виконати Ваше найскладніше замовлення!

Переваги прозорих фігурних наліпок

Фігурні сіткери настільки відрізняються від звичних прямокутних і квадратних форм, що не помітити їх просто неможливо:

  • Висока естетичність та елегантність відразу робить їх найбільш привабливими серед наліпок всіх інших видів.
  • Фігурність стікерів допомагає розмістити їх не тільки на рівних поверхнях, але і на вигнутих без деформації зображення, наприклад: на кутах меблів або комп'ютерного обладнання або на круглих ручках дверей.
  • Невеликий розмір (40 мм) дозволяє розмістити їх навіть на дрібних товарах, що значно активізує увагу потенційних покупців.
  • Матова або глянцева (на вибір) ламінація не лише поліпшить зовнішній вигляд наліпок, але і зробить їх особливо стійкими до поганих погодних умов, якщо вони будуть використовуватися на вулиці, а також продовжить час експлуатації.

Виробництво фігурних наліпок

Процес друку фігурних прозорих стікерів проходить у три етапи:

  • перший - макет (картинка, логотип або інша інформація) в електронному вигляді повинна відповідати всім технічним вимогам;

  • другий - зображення наноситься на прозорій плівці, друк повнокольоровий (СМУК + побілення), потім «обличчя» зображення покривається захисним шаром (ламінуванням);

  • третій - із загального листа А3 особливо точним плотером фігурно вирізають наліпки по заданому контуру. Продукція відвантажується в листах формату А3, на якій будуть розміщені Ваші наліпки з контурним просіченням.

Ми пропонуємо виготовлення фігурних наліпок різних розмірів: від 40х40 мм до 100х70 мм. Обладнання для різання (плотер) слід налаштовувати індивідуально для кожного розміру. Для того, щоб продовжити термін використання фігурних наліпок та захистити їх від несприятливих проявів навколишнього середовища (сніг, дощ, сонце, вітер), перед нарізанням їх ламінують матовою або глянцевою плівкою.

Замовити прозорі фігурні наліпки в Принт Маркеті

Ви можете розмістити своє замовлення на виготовлення прозорих фігурних наліпок на нашому сервісі в інтернеті. До свого замовлення приєднайте готовий макет зображення, якщо він у Вас є. Якщо макета немає, то наші досвідчені художники-дизайнери із задоволенням поділяться своїми креативними ідеями та створять для Вас унікальний дизайн стікерів. Мінімальний тираж, який ми друкуємо - 25 штук, максимальний - 1000 і до безкінечності. У зв'язку зі складністю фігурного нарізання на виготовлення тиражу у нас піде 3-4 робочих дні. Але якщо наліпки потрібні Вам дуже терміново, то (за додаткову плату) ми виготовимо Ваше замовлення швидше (SOS - узгоджується індивідуально з нашим менеджером). При виникненні питань або будь-яких інших потреб особистого контакту скористайтеся телефонами або імейл-адресою, щоб зв'язатися з нашими менеджерами. Вони вказані на сторінках сервісу.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Прозорі фігурні наліпки з логотипом
483 грн.
4179

сьогодні переглянули цей товар

190

раз купили цей товар