Виготовлення та друк наклейок А6, А5, А4 у Києві. Замовити наклейки | Принт Маркет

Наклейки на самоклейці. Розмір А6-А5-А4

product-ends
Код товару: 2215
good-price

Розміри наклейок: А6 – А5 – А4 (на вибір). Повнокольоровий друк. Самоклеючий папір (Raflatak). Порізка у формат.

369 грн.
Цифровая печать
Цифровий друк
Размер на выбор
Розмір на вибір
Низкая цена
Низька ціна
Своевременная  доставка
Своєчасна доставка
Дивіться також

Виготовлення наклейок Київ

Сьогодні важко згадати час, коли рекламних наклейок не існувало у нашому повсякденному житті. Реклама з допомогою стікерів допомагає як продати товар чи послуги, а й промотує компанію, сприяючи запам'ятовування її імені. Самоклеючі паперові етикетки вирішують різні завдання: адресні наклейки полегшують поштові відправлення, яскраві та привабливі наклейки допоможуть провести рекламну акцію, виділити товар, на який оголошено знижку, дозволять правильно маркувати продукцію тощо.
 
Виготовлення самоклеючих етикеток - один з популярних напрямів діяльності Прінт Маркет. У нашій друкарні встановлено найпрогресивніше поліграфічне обладнання, наші майстри мають багатий досвід, а матеріали, які використовуються для створення наклейок, ми купуємо у найкращих виробників у державах Західної Європи. Принт Маркет пропонує термінове виготовлення рекламних наклейок форматів А6, А5 та А4. Вони є чудовим рекламним ходом при організації маркетингових акцій у приміщеннях. Ми вміємо друкувати супер якісні наклейки на папері, ціна яких сподобається навіть малобюджетним фірмам. Ціна буде ще нижчою при замовленні великих тиражів – чим більше наклейок, тим менша їх вартість.
 
Щоб ми не відкладаючи, вже сьогодні розпочали виготовлення тиражу наклейок для вас, скористайтеся швидким оформленням замовлення через наш сервіс у мережі. У разі виникнення проблем або питань зверніться до наших менеджерів (номери телефонів та пошта є на сайті). Ми зобов'язуємося оперативно виготовити Ваші наклейки та доставити їх до будь-якого населеного пункту України у повній відповідності до встановлених раніше датою та часом. Якщо Вас цікавить виготовлення наклейок на плівці на замовлення, то рекомендуємо приділити увагу наступному нашому товару в лінійці - Наклейки на ORACAL. Розмір 50х50 – 100х70 мм.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Наклейки на самоклейці. Розмір А6-А5-А4
369 грн.
5582

сьогодні переглянули цей товар

581

раз купили цей товар