Гарантійні наклейки із логотипом замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Timer
До кінця дії акційної ціни

Гарантійні наклейки

product-ends
Код товару: 4364
good-price

Размеры наклеек: от 20х10 мм до 100х70 мм (в ассортименте). Литая полихлорвиниловая белая пленка с матовым покрытием. Плоттерная порезка.

1036 грн.
863 грн.
Вы экономите 173 грн.
Срок изготовления от 4х дней
Термін виготовлення від 4х діб
Специальная литая пленка с матовой поверхностью
Спеціальна лита плівка з матовою поверхнею
Разные размеры
Різні розміри
Плоттерная порезка
Плотерна порізка
Гарантійні наклейки, що саморуйнуються. Повнокольоровий друк 4+0. Підкладка - папір із двостороннім поліетиленовим покриттям 143 г/м2. Товщина плівки без підкладки – 0,055 мм. Можна надрукувати будь-який розмір наклейки. Наклейки призначені для опечатування техніки, захисту документів, забезпечення контролю доступу. Принцип дії: при спробі "відклеїти" відбувається руйнування плівки, і вона не може бути відновлена. Матеріал: спеціальна плівка, яку можна використовувати у вологих приміщеннях, вулиці та клеїти на будь-яку поверхню. Одноразове використання. Відвантаження у листах А3.
Дивіться також

Гарантійні наклейки

Щоб захистити важливу документацію, електронну техніку, корпуси електричних приладів або комп'ютерних пристроїв від несанкціонованого розтину неавторизованими третіми особами, на з'єднання корпусів наноситься гарантійна пломба, або наклейка, що саморуйнується. Неушкоджені захисні пломби є гарантією того, що власник чи продавець цих товарів чи документів виконав свої зобов'язання, і товар потрапив недоторканим до рук того, кому було призначено.
 
У нас, в компанії Принтмаркет, Ви можете замовити та купити фірмові гарантійні наклейки різних розмірів: від 20х10 мм до 100х70 мм. Саморуйнівна пломба – це спеціальна лита поліхлорвінілова біла плівка з матовою поверхнею. Для брендування з лицьового боку наноситься повнокольоровий друк логотипу компанії або іншого зображення (на вибір замовника). Також на замовлення ми можемо нанести нумерацію чи унікальний серійний номер. Пломба складається з паперової підкладки з двостороннім поліетиленовим покриттям щільністю 143 г/м² і плівки безпосередньо товщиною 0,055 мм. При найменшому порушенні цілісності наклейки починається незворотний процес саморуйнування, який не можна зупинити, ні реставрувати. Наші пломби, що саморуйнуються – це надійне маркування та якісний захист Ваших товарів та документів у багатьох галузях торгівлі, логістики, діловодства, юриспруденції, медицини. Часто їх замовляють для опечатування виборчих скриньок, різного роду сховищ, індивідуальних аптечок та багато іншого.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Гарантійні наклейки
863 грн.
1774

сьогодні переглянули цей товар

16

раз купили цей товар