Металізовані наліпки на плівці Gold або Silver (шильди) замовити в Києві | Друкарня Принт Маркет

Наклейки на металізованій плівці Silver/Gold

product-ends
Код товару: 2768
good-price

Розмір: від 40 * 40 до 90 * 50 мм (на вибір). Кольоровий друк. Металізована плівка (срібло/золото). Ламінація.

769 грн.
Ламинация
Ламінація
Цветная печать
Кольоровий друк
Металізована плівка Оракал
VIP наклейка
VIP наклейка
Дивіться також

Наліпки на металізованії плівці оригінальні та помітні

Наліпками, що можуть клеїтися самостійно, всіх видів і кольорів сьогодні вже нікого не здивуєш. Тому ми пропонуємо Вам абсолютно новий, оригінальний вид стікерів Gold / Silver на самоклеючий металізованії плівці під золото і срібло. Вони виглядають красиво та дорого, дуже привабливі для потенційних покупців, а служать навіть довше, ніж звичні наліпки. На таких особливих стікерах можна помістити Ваш логотип або слоган, важливу інформацію, або рекламу, або просто красиве зображення. Золоті та срібні наліпки значно підвищать впізнавання Вашого бренду при мінімальних витратах. Вартість нового виду стікерів залежить від безлічі факторів, які враховуються при їх виготовленні, але, в будь-якому випадку, вона порадує Вас своєю доступністю.

Особливості виготовлення металізованих наліпок

Для виробництва металізованих наліпок використовується лише сертифікована сировина високої якості, закуплена у наших перевірених постачальників з країн ЄС. Друк здійснюється на золотій або срібній плівці із заздалегідь нанесеним на неї самоклеючим шаром. Друк повнокольоровий, наноситься цифровим методом. Навіть якщо потрібно на золотому або срібному тлі отримати зображення або шрифт білого кольору, це цілком можливо! Зверху на готове зображення наноситься захисна плівка, матова або глянсова, в залежності від побажань замовника. Нагадуємо, що матова ламінація робить кольори більш глибокими і м'якими, а глянцева - більш яскравими і контрастними. Завдяки захисній обробці наліпки на металізованій плівці набувають додаткової яскравості та стійкості, можуть служити значно довше, ніж звичайні стікери. Розмір зображення може бути будь-який, індивідуальний - від мінімального (40х40 мм), до максимального (297х420 мм - формат А3). Завершує процес виготовлення нарізання наліпок за заданим розміром.

Переваги виготовлення наліпок на сріблі або золоті

Металізовані наліпки Gold / Silver мають велику кількість істотних переваг:

  • Ефектний вигляд і невисока вартість наліпок відразу зроблять їх Вашим улюбленим товаром, так як вони -  відмінні рекламні агенти Вашої компанії, які ще й економлять Ваш бюджет.
  • Велика стійкість до зовнішніх агресивних природних факторів (сніг, мороз, сильний вітер, яскраве сонце, спека і т.д.) і до дрібних деформацій, без втрати свого початкового вигляду, роблять металізовані наліпки незамінними для використання в складних умовах, наприклад, в холодильниках або на пляжах.

Вони мають дуже респектабельний та дорогий вид, що істотно покращує імідж Вашої компанії. Такі наліпки однозначно будуть виділятися в будь-якому оточенні та активно залучати потенційних споживачів.

Як замовити металізовані стікери в друкарні Принт Маркет

Якщо Ви згодні з тим, що правильним і вигідним для Вас буде замовлення золотих або срібних наліпок у нас, то швидше за все зробити його можна на нашому сайті в інтернеті. Якщо ж Вам треба поспілкуватися з менеджерами і з'ясувати деякі питання, то чекаємо Ваших дзвінків і листів на і-мейл (координати на сторінці сайту). А ми зобов'язуємося оперативно проконсультувати, виготовити і доставити Ваше замовлення в будь-який населений пункт нашої країни. Ми також можемо запропонувати:

  • Весь комплекс послуг з виготовлення наліпок: від дизайну до друку, нарізання, упаковки і доставки в Ваш офіс.
  • При необхідності - професійна розробка дизайну в повній відповідності з Вашими уподобаннями.
  • Ми запропонуємо Вам декілька варіантів оплати і доставки готової продукції. 
  • Пам'ятайте - готівки ми не беремо!
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Наклейки на металізованій плівці Silver/Gold
769 грн.
3563

сьогодні переглянули цей товар

72

раз купили цей товар