Еко пакети А4 з вашим логотипом - виробництво еко пакетів дрібним та великим оптом. Доставка по Україні | Друкарня PrintMarket
Timer
До кінця дії акційної ціни

Еко пакети крафт А4. Розмір 240х320 мм

product-ends
Код товару: 1995
good-price

Розмір пакета 240х100х320 мм (А4). Коричневий крафт. Виті ручки. Друк із однієї або двох сторін.

4507 грн.
3 664 грн.
Вы экономите 843 грн.
Хит года
Хіт року
Удобно для документов
Зручно для документів
Размер 240х320 мм
Розмір 240х320 мм
Печать пантонами
Друк пантонами
Пакет Еко А4. Розмір – 240х100х320 мм (ШхГхВ). Матеріал - коричневий крафт 100 гр/м2. Кручені кручені ручки. Трафаретний друк – з однієї або двох сторін пакету. Упаковка.
Дивіться також

Еко пакети крафт А4

Паперові крафтові пакети Еко створюються з екологічної вторсировини і є 100% натуральним матеріалом, що швидко розкладається. Наші еко пакети крафт А4 дуже зручні під час шопінгу, особливо якщо є упаковкою для продуктів, косметики, ліків та дитячих товарів, також крафт використовують для упаковки багатьох інших речей. Еко пакети крафт А4 – це корисний та красивий рекламний сувенір, що дозволяє підкреслити стильність та сучасність вашої компанії, яка разом з іншими прогресивними компаніями бере участь у захисті навколишнього середовища.
 

Виробництво Еко пакетів

Принт Маркет пропонує виробництво еко-пакетів крафт А4 з вашим логотипом природного коричневого відтінку, розмір 240х100х320 мм. Призначені еко пакети крафт А4 для невеликих та середніх книг, журналів, товарів та презентів. Ближче до верхнього краю кожного пакета приклеєні крафтові коричневі кручені ручки, дуже міцні та надійні. Завдяки їм пакет витримує вагу до 10 кг! Надрукувати логотип можна з однієї або з двох сторін пакета, 1, 2, 3 кольори. У наш час еко пакети крафт користуються великим успіхом, тому що мають незабутній зовнішній вигляд, відмінну стійкість до дрібних механічних пошкоджень та впливу води та тривалішим терміном служби.
 

Купити еко пакети оптом

Наші еко пакети крафт є високоякісною продукцією за невисокої вартості. Еко пакети оптом - вигідно, тому що чим більше тираж, тим дешевше коштує 1 екземпляр. У нас можна замовити від 100 до 2000 штук. Також ми рекомендуємо звернути увагу на наступний наш товар у лінійці Крафт пакети Еко – Пакет коричневий крафт А3. Він теж зроблений із міцного паперу крафт природного коричневого відтінку, щільність 90 г/м², має крафтові коричневі кручені ручки і призначений для книг та товарів середнього та великого розмірів.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Еко пакети крафт А4. Розмір 240х320 мм
3 664 грн.
2388

сьогодні переглянули цей товар

145

раз купили цей товар