Пакети крафт А5 Київ – друк паперових пакетів крафт із логотипом. Крафтові пакети у Києві (Україна) | Друкарня PrintMarket

Пакети крафт коричневі A5. Розмір 180х250 мм

product-ends
Код товару: 1996
good-price

Розмір пакета 180х80х250 мм. Коричневий крафт. Виті ручки. Друк із однієї або двох сторін.

3 294 грн.
Размер 180*250 мм
Розмір 180*250 мм
Цвет пакета бурый
Колір пакету бурий
Трафаретная печать
Трафаретний друк
Удобные витые ручки
Зручні виті ручки
Дивіться також

Паперові пакети крафт з логотипом

Крафтові пакети вже давно популярні в нашому повсякденному житті. Зроблений із повторно переробленої макулатури, пакет паперовий крафт – це екологічно 100% чистий та біорозкладний матеріал. Пакет з крафт паперу Еко буде корисним і затребуваним, щоб упакувати продукти, дитячі товари, фармацевтичні, косметичні та медичні товари та багато іншого. Ще паперові пакети крафт з вашим логотипом стануть вдалим маркетинговим ходом у проведенні PR-заходів, виставок та рекламних акцій, покращать імідж та підкреслять єдиний корпоративний стиль вашої компанії.

Пакет паперовий крафт формату А5

Принт Маркет створює та реалізує паперові пакети крафт з вашим логотипом
природного бурого кольору. Формат А5 розмір 180х80х250 мм. Призначений пакет паперовий крафт для невеликих товарів та презентів. Біля верхнього краю пакета надійно приклеєні ручки з натурального крафта, завдяки міцності яких пакет витримує вагу до 9 кг! Друк логотипу можливий з 1 або з 2 сторін пакета, в 1, 2, 3 кольори – на вибір клієнта. Сьогодні пакет паперовий крафт значно популярніший, ніж звичайний паперовий пакет, тому що він характеризується оригінальним зовнішнім виглядом, високою стійкістю до невеликих механічних пошкоджень та вологи, а отже – довгим терміном використання.
 

Купити пакети крафт Київ

Ви можете купити пакети крафт Київ за низькою ціною, при цьому якість пакетів висока та бездоганна. Також ми радимо звернути увагу на наступний товар у лінійці Крафт пакети – Еко пакети крафт А4. Вони також виготовлені з міцного паперу крафт щільністю 90 г/м², натурального бурого кольору, мають кручені ручки та призначені для книг та товарів невеликого та середнього розмірів.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Пакети крафт коричневі A5. Розмір 180х250 мм
3 294 грн.
2284

сьогодні переглянули цей товар

97

раз купили цей товар