Крафт пакети білі А5 – друк на пакетах із білого крафту паперу. Крафт пакети з логотипом | Друкарня PrintMarket

Крафт пакет білий А5. Розмір 180х250 мм

product-ends
Код товару: 2010
good-price

Розмір пакета 180х80х250 мм (А5). Білий крафт 100 г/м2. Виті ручки. Друк із однієї або двох сторін.

3 493 грн.
Тираж от 100 шт
Наклад выд 100 шт.
100% экологичный материал
100% екологічний матеріал
Белый крафт
Білий крафт
Печать пантонами
Друк пантонами
Дивіться також

Білий крафт пакети з вашим логотипом

Створений з макулатурної вторинної сировини, матеріал крафт має великі переваги – він екологічно чистий на 100%, має високі показники міцності та стійкості до вологи, а головне – він натуральний матеріал, який не забруднює навколишнє середовище. Білі крафт пакети створюються з біленого паперу крафт, що має величезну міцність і відмінні друковані якості. Білі крафт пакети з вашим логотипом – це креативний сувенір та рекламний носій, який яскраво наголошує на корпоративному стилі вашої компанії. Еко пакети крафт білі відмінно підходять для пакування продуктових, косметичних, дитячих та медичних товарів, а також для багатьох інших речей.
 

Виготовлення крафтових пакетів із логотипом

Принт Маркет пропонує виготовлення білих крафт-пакетів з логотипом вашої компанії. Формат А5 розмір 180х80х250 мм. Призначений білий крафт-пакет для невеликих товарів і презентів. До верхнього краю пакета прикріплюються кручені ручки з білого крафта, міцність яких дозволяє переносити в пакеті вагу до 15 кг! Нанесення логотипу відбувається з однієї або з двох сторін пакета, в 1, 2, 3 кольори. Виготовлення білих крафт пакетів із логотипом займає 5-6 робочих днів, можливий тираж 100-2000 штук.
 

Білий крафт пакет купити

У Принт Маркет ви можете замовити крафт пакет білий найвищої якості за низькою доступною ціною. Крафт пакет білий сьогодні більш популярний, ніж простий паперовий пакет, тому що його відрізняє яскравий зовнішній вигляд, велика стійкість до дрібних пошкоджень та вологи та багаторазове використання. Також ми рекомендуємо звернути увагу на наступний наш товар у лінійці Крафт пакети Еко – Білий крафт пакет А4, який також створений із білого паперу крафт щільністю 120 г/м², з білими крученими ручками. Призначений для книг та товарів невеликого та середнього розмірів.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Крафт пакет білий А5. Розмір 180х250 мм
3 493 грн.
3871

сьогодні переглянули цей товар

79

раз купили цей товар