Блокноти А4 (економ). Замовити друк блокнотів А4 у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі | Принт Маркет

Блокноти А4. Модель "Економ"

product-ends
Код товару: 2914
good-price

Обкладинка з кольоровим друком. Блок 30 аркушів. Складання на металеву пружину. Розмір: 210х297 мм.

3 818 грн.
Размер 210х297 мм
Розмір 210х297 мм
Сборка на металлическую пружину
Збірка на металеву пружину
Блок 30 листов
Блок 30 аркушів
От 25 шт.
Від 25 шт.
Розмір: 210х297 мм. Обкладинка з повнокольоровим друком CMYK, папір крейдований матовий 350 г/м2. Блок – 30 аркушів. Дод. опція - ламінація обкладинки та підкладки. Упаковка. Палітурка на металеву пружину.
Дивіться також

Блокноти А4. Модель Економ

І, нарешті, найбільший формат блокнотів моделі Економ, який є в нашому асортименті – блокноти А4. Вони також користуються великою популярністю у клієнтів, тому що, виявляється, існує безліч людей, які віддають перевагу великим форматам. Напевно, формат А4 (210х297 мм) став особливо улюбленим публікою після того, як розвинулася індустрія глянсових журналів для сучасних чоловіків та жінок. Даний формат блокнотів з Вашим логотипом буде виглядати переконливо і серйозно, що, звичайно ж, додасть позитивний імідж Вашої компанії та Вашого бізнесу. Його не соромно подати як презент партнеру, колезі або співробітнику. А головне – на цю модель блокнотів Прінт Маркет часто оголошує цікаві знижки, які дозволять економити бюджетні гроші.
 

Брендування блокнотів А4 в Прінт Маркет

Як і в інших блокнотах Економ, у цій моделі можна вибирати практично всі опції. Обкладинка (верхня) та підкладка (нижня) виготовляються із спеціального картону завтовшки 350 г/м², але їхнє оформлення повністю залежить від Вашого вибору. Друк логотипу або будь-якої іншої картинки повнокольоровий. Його можна надрукувати з одного боку або з обох. Після друку зображення може бути ламіновано глянсовою або матовою захисною плівкою або залишитися без ламінації. Для внутрішнього блоку (30 аркушів) можна вибрати білий гладкий офсетний папір або кремовий пухкий Holmen Book. Товщина обох 80 г/м2. На кожному листку внутрішнього блоку також можна надрукувати логотип у стільки кольорів, скільки Ви захочете, з одного або з обох боків листка. Складання внутрішнього блоку з обкладинкою та підкладкою здійснюється на спіраль Wario з металу (білого, чорного, сріблястого). Спіраль можна розташувати по короткій або довгій стороні блокнота.
 

Замовлення на друк логотипу на блокнотах А5

Щоб клієнтам було зручно робити замовлення в будь-який час, ми відкрили в мережі інтернет-магазин. На його сторінках Ви познайомитеся з усім нашим найбагатшим асортиментом товарів і зможете самостійно оформити заявку на нанесення логотипу на блокноти А5 Економ. Макет нанесення також необхідно надіслати нашим фахівцям. Наші менеджери відразу після отримання Вашої заявки передзвонять Вам та уточнять необхідні деталі, запропонують можливі знижки та пільги, а також варіанти оплати та доставки готового замовлення. Якщо Ви не підготували макет для друку, то повідомте менеджеру про це він допоможе вирішити проблему. Доставка у будь-яке місто та село України у нас здійснюється завжди вчасно та без запізнень, тому що у нас працюють найкращі логісти, та допомагає їм Нова пошта.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти А4. Модель "Економ"
3 818 грн.
817

сьогодні переглянули цей товар

15

раз купили цей товар