Блокноти А4 з твердою обкладинкою та нанесенням логотипу | Друкарня Принт Маркет

Блокноти A4 з твердою обкладинкою

product-ends
Код товару: 2401
good-price

Обкладинка – картон 2 мм, кольоровий друк. Блок 50 аркушів. Обкладинка кріпиться на металеву Wario-спіраль. Розмір 210х297 мм.

6 397 грн.
Деловой стиль
Діловий стиль
Блок - 40 листов
Блок -40 листів
Размер 210х297 мм
Розмір 210х297 мм
Обложка - 1,5 мм эко картон (крафт)
Обкладинка - 1,5 мм еко картон (крафт)
Розмір 210 х 297 мм. Обкладинка з кольоровим друком (каширування - картон 1,3 мм). Блок 40 аркушів. Ламінація плівкою глянсова/матова з одного боку. Упаковка в крафт-папір із логотипом PrintMarket. Палітурка на металеву Wario-спіраль.
Дивіться також

Блокноти A4 з твердою обкладинкою

Для любителів великих форматів ми створили зручні та практичні блокноти А4 із твердою обкладинкою. Такий формат сподобається тим, хто крім записів робить у блокнотах замальовки, ескізи і малює різні схеми. Зрозуміло, для роботи на великому форматі потрібна тверда поверхня. Але наша обкладинка, виготовлена ​​з особливо щільного палітурного картону, дає можливість використовувати блокнот у будь-якому місці, де Вам потрібно щось записати або замалювати. Блокнот сам по собі виглядає дуже привабливо, але якщо на його обкладинці розмістити Ваш логотип, то із простої канцелярської приналежності він перетвориться на ефективного рекламного агента Вашої компанії. Блокнот А4 з логотипом можна буде презентувати Вашим співробітникам чи колегам з бізнесу, або використовувати як інструмент роздатки під час проведення PR-заходів, презентацій, виставок, тренінгів тощо.
 

Бажаєте зробити друк логотипу на блокнотах А4?

Для цього Вам потрібно лише зробити замовлення в Прінт Маркет. Формат А4 (210х297 мм) та картонна обкладинка (товщина 1,3 мм) дозволяють надрукувати будь-яку велику картинку на Ваш вибір. Друк логотипу на блокнотах А4 ми виготовляємо високоякісними фарбами, закупленими у безпосередніх виробників у країнах ЄС. Тому зображення виходить повнокольоровим, яскравим, чітким та дуже красивим. Технологія виробництва вимагає, щоб зображення було з обох боків обкладинки. Це і добре - Вам вдасться помістити всю необхідну інформацію про Вашу компанію, а можливо, і схему проїзду до Вашого офісу, якщо це необхідно. Післядрукарський процес – ламінування глянцевим або матовим шаром – необхідний не тільки для продовження терміну використання виробу, але й для захисту його від вологи, жиру та дрібних механічних пошкоджень. Також допомагає зберегти привабливий зовнішній вигляд заокруглення кутів. Внутрішній блок складається з 40 аркушів якісного паперу, який ми можемо залишити чистим або зробити на кожному аркуші друк з одного або двох сторін. Складання внутрішнього блоку та обкладинки може бути здійснено по короткій (альбомний тип) або по довгій (зошитний тип) стороні, на металеву спіраль Wario.
 

Друк блокнотів А4 з логотипом в Прінт Маркет має масу переваг

Ми забезпечуємо повний комплекс обслуговування: від дизайну до друку та доставки готового тиражу до Вашого населеного пункту та офісу. Ви можете самостійно створити свій блокнот, зайшовши на наш сайт. Там Ви можете ознайомитися з усіма опціями, вибрати сподобалися та вказати їх у формі замовлення. Якщо Ви бажаєте отримати консультацію чи допомогу від наших менеджерів – ми завжди на зв'язку (див. Контакти). Пам'ятайте, що кожен, хто зробив у нас велике оптове замовлення або звернувся до нас повторно, отримує приємні сюрпризи у вигляді пільг та знижок. Ми виготовимо тираж будь-якої величини за потрібний час, тільки скажіть нам про це. Доставка з Києва до Вашого міста у нас завжди своєчасна та точна. Сподіваємося, що Ви будете дуже задоволені співпрацею з нами та станете нашим постійним клієнтом – ми зробимо для цього все можливе.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти A4 з твердою обкладинкою
6 397 грн.
1602

сьогодні переглянули цей товар

15

раз купили цей товар