Майстер-клас "Паперові пакети"
У наш час паперові пакети впевнено вибороли своє гідне місце у світі упаковки. Адже яскраві подарункові пакети піднімуть настрій імениннику ще до того, як він побачить подарунок, а білі білі пакети – це незамінний елемент корпоративного стилю будь-якої компанії. У такий спосіб однозначно збільшується впізнаваність бренду, паперові пакети додають компанії престижу та витриманого іміджу.
 
Дуже багато сфер сьогодні використовують паперові пакети: це і салони краси, і взуттєві магазини, магазини косметики. Це можуть бути аптеки/оптики, мережі фаст-фудів та ресторанчиків, а також невеликих магазинів, які використовують паперові пакети для пакування їжі на винос. Особливою популярністю користуються паперові пакети в магазинах подарунків – безумовно красиво покласти подарунок у гарний та яскравий паперовий пакет – одразу відпадає питання щодо упаковки подарунка у подарунковий папір. Адже подарунковий папір йде на утилізацію після «розтину» подарунка, тоді як паперовий пакет можна використовувати надалі – наприклад, носити обіди на роботу))) Він завжди Вам нагадуватиме про приємні подаровані емоції.
 
 
 
На нашому сайті Ви можете замовити паперові пакети кількох розмірів:
Білий паперовий пакет А5 – відмінний варіант для упаковки невеликих товарів або подарунків. Прекрасно підходить для магазинів косметики, подарунків, одягу та ін. Білий паперовий пакет – це два поля для Вашої фантазії розміром 150х200 мм, на нього можна нанести будь-що – від смішного напису до логотипу компанії, малюнка або фотографії.
 
Білий паперовий пакет розміру А4 – середній розмір із запропонованих на сайті паперових пакетів. Такі пакети ідеально підходять для використання на різних форумах, конференціях, тренінгах, виставках. Скрізь, де на вході Вам пропонують пакет із рекламними брошурами учасників форуму, а також різними презентами у вигляді промо-матеріалів та поліграфічної продукції – ручки, флешки, блокноти, календарики, журнали та ін.
 
Білий паперовий пакет розміру А3 – стандартний варіант для магазинів одягу, а також фаст-фудів, або гастрономічних магазинчиків. Великий розмір дозволить запакувати в нього пам'ятний подарунок іменинникові: постільна білизна, наприклад, годинник з яскравим принтом або подушку з його фотографією.
 
Білий паперовий пакет розміру 125х370 мм – відповідний варіант упаковки пляшки преміального алкоголю – в нього легко поміщається пляшка шампанського або чогось міцнішого)) За допомогою нашого сайту Ви можете замовити паперовий пакет «вузький» + наклейку з Вашим логотипом, вибрати вітальну листівку та ! Ваш подарунок діловим партнерам на Новий Рік, 23 лютого чи інші свята готовий!
 
 
Дайте волю Вашій фантазії – і за допомогою Print Market Ваші побажання будуть обов'язково втілені у життя! Білі паперові пакети з логотипом Вашої компанії стануть незамінними елементами Вашого корпоративного стилю та своєрідною візитною карткою Вашої компанії!
 
Вибрати та замовити паперові пакети можна за посиланням
 
https://www.printmarket.in.ua/katalog-produkcii/paket-bumazhnyi/

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію