Х Банер Павук White 0,6 х1, 6м. Замовити виготовлення у Києві | Принт Маркет

X Банер "White 0,6x1,6м"

product-ends
Код товару: 2837
good-price

Розмір банера 600*1600 мм. Люверси за кутами (4 шт). Фотоякість друку (1440 dpi). Міцний білий пластик.

1 427 грн.
Размер полотна 0,6 х 1,6 м
Розмір полотна 0,6 х 1,6 м
Баннерная литая ткань
Банерна лита тканина
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Современное оборудование
Сучасне обладнання
Дивіться також

Х банер «White 0,6 х1, 6 м»

Якщо Ви хочете, щоб задуманий Вами рекламний захід пройшов успішно, варто подумати над тим, щоб зробити рекламні Х банери. Даний варіант банера, як і всі банери конструкції «павук», призначений для багаторазового використання, досить поміняти рекламне полотно. Міцна надійна конструкція, низька вартість, велика мобільність та оперативність у складанні/розбиранні – ось найголовніші та найцінніші якості стенду Х банер «White 0,6х1,6 м». А розмірів рекламної площі (600х1600 мм) цілком достатньо, щоб розмістити не лише логотип Вашої компанії, а й необхідний інформаційний текст та потрібні зображення. За фахівцями Прінт Маркет залишиться лише оперативне виконання Вашого замовлення та його доставка до Вас до офісу.
 

Як надрукувати рекламний банер «White 0,6х1,6 м»?

Друк рекламного Х банера «White 0,6х1,6 м» повнокольоровий, з передачею всіх кольорів та відтінків, фотоякість 1440 dpi. Виробляється імпортними фарбами, не вигоряє та не розтріскується під дією сонячних променів, вологи та інших несприятливих атмосферних явищ. Сам банер є білою спеціальною литою тканиною, яка міцно кріпиться по кутах стенду на 4 люверси. Каркас стенду – це тринога з білого вуглепластику з сірими вставками, яка стійко стоїть навіть не на ідеально рівній поверхні. Габарити конструкції в робочому вигляді: 600х1600х700 мм (ширина х висота х глибина). Стенд дуже швидко можна зібрати та розібрати вручну, для цього не потрібні спеціальні знання чи інструменти. Вага стенду зовсім невелика, його можна транспортувати в руках. Разом із банерним полотном вся конструкція важить близько 2 кг. Для зручності зберігання та транспортування ми даруємо спеціальний чохол.
 

Замовлення Х банера «White 0,6х1,6 м»

Зробити замовлення на виготовлення Х банера White 0,6х1,6 м в Києві - правильне рішення. Найкраще для цього використати наш інтернет-магазин, де у будь-який час доби Ви можете заповнити заявку, додати до неї готовий макет для друку та надіслати нам по імейлу. Якщо ж у Вас при оформленні заявки на якомусь етапі виникнуть питання або буде потрібна допомога у виготовленні макета, то телефонуйте нам (див. Контакти). Наші менеджери будуть раді допомогти Вам у вирішенні всіх проблем та підкажуть, що потрібно робити. А наші майстри постараються з найвищою якістю оперативно виготовити Ваш банер «White 0,6х1,6 м» і негайно доставити його до Вашого міста, де б на території України Ви не знаходилися.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
X Банер "White 0,6x1,6м"
1 427 грн.
2599

сьогодні переглянули цей товар

13

раз купили цей товар