Друк на банер. Який розмір замовити?
Вінілові банери це потужний маркетинговий засіб, що ефективно діє у всіх галузях промисловості та суспільного життя. Банери використовуються у зовнішній та внутрішній (інтер'єрній) рекламі. Їх можна розмістити практично скрізь: на стінах будівель, над вулицями, у будь-якому зручному для реклами місці.
 
 
Ми виконуємо друк банерів будь-яких розмірів та складності.
 
 
Дуже важливо перед замовленням визначитися з розміром банерів, оскільки саме він диктуватиме розмір шрифтів та банерної графіки. Також потрібно пам'ятати, що сприйняття рекламних чи інформаційних банерів відбувається з далекої відстані, тому тут потрібна лаконічна, яскрава картинка без дрібних деталей.
 
 
Якщо ви бажаєте розмістити банер над вулицею, слід точно знати відстань між точками, на які він буде кріпитися. Дуже ефектно виглядають великі банери, але в такому випадку вам слід переконатися, що ваш банер не закриватиме інших важливих об'єктів або дорожніх знаків. Також при розміщенні банера необхідно враховувати навколишнє середовище та гармонійно злитися з ним. Наприклад, якщо ваш банер призначений для концерту на живій природі, серед трави та дерев, і на ньому будуть присутні сотні або навіть тисячі людей, що відпочивають у парку, то вам необхідно досить велике полотнище, яке слід розташувати вище, щоб його помічали з великої відстані.
 
 
На нашому сайті ви можете вибрати потрібний вам розмір банера і відразу дізнатися скільки коштує друк рекламних банерів. Наше сучасне обладнання дозволяє роздрукувати банери практично будь-якого розміру.
 
 
Друк банера у нас проводиться тільки на високоякісних матеріалах, вони будуть виглядати яскраво і красиво протягом усього терміну служби, а для збільшення міцності та стійкості банерів до сонячного світла, морозу, снігу, дощу та інших несприятливих атмосферних явищ ми використовуємо лише якісні та оригінальні витратні матеріали.
 
 
Наші ціни цілком розумні та повністю відповідають високій якості друку та тривалому терміну служби нашої продукції. Можливо, ви зможете знайти банери з більш дешевих матеріалів, але навряд чи вони зможуть відпрацювати належний термін.
 
 
Професійні дизайнери нашої фірми допоможуть вам створити банер, що запам'ятовується і активно працює, який зможе правильно донести інформацію до споживача.
 
 
Ми не тільки створюємо відмінні банери, але й дбаємо про їхнє надійне кріплення – люверси та мотузки або система кронштейнів допоможе встановити та закріпити банери міцно та без проблем.

Корисні статті про поліграфію