Х Банер "Економ 0,6х1,6м"

product-ends
Код товару: 1921
good-price

Розмір банера 600*1600 мм. Люверси за кутами (4 шт). Фотоякість друку (1440 dpi). Конструкція – пластик.

1 101 грн.
Размер баннера 0,6*1,6 м
Розмір банера 0,6х1,6 м
От 1 шт.
Від 1 шт.
Оптимальные сроки
Оптимальні терміни
Удобная конструкция
Зручна конструкція
Х-баннер "Эконом 0,6 х 1,6 м.". Размер полотна 0,6 х 1,6 м. Габариты конструкции в рабочем виде: 602 х 1602 х 430 мм. (Ш х В х Г). Конструкция - черный углепластик. Печать - баннерная литая ткань, 4 люверса по углам для крепления. Вес конструкции с полотном около 1,5 кг. Чехол для транспортировки.
Дивіться також

Х банер «Економ 0,6 х1, 6 м»

Х банер павук – вдале поєднання краси, мобільності та ефективності у рекламуванні товарів та послуг. Використовується в рекламних акціях, під час проведення виставок та презентацій, тренінгів та змагань. Призначений для встановлення у приміщеннях або при вході до приміщення. Конструкція Х банера павук складається із міцного вуглепластикового з алюмінієм каркасу та банерного полотна із щільного вінілу.
 

Друк Х банера "Економ 0,6х1,6 м"

В основі даного мобільного стенду знаходиться х-подібна конструкція, яка подарувала назву рекламному пристосуванню – Х банер павук «Економ 0,6х1,6 м». Вінілове полотно x-банер має стандартний розмір і фіксується за допомогою 4-х люверсів, що знаходяться в кутах полотна. Найголовнішою перевагою x banner 60 x 160 см є те, що знімна банерна тканина. Сама конструкція створена з надійних вуглепластикових стрижнів і може використовуватися багаторазово для будь-яких рекламних маркетингових подій.
Загальна вага складеної конструкції разом із полотном становить близько 1,5 кг. Для зручності транспортування стенд х банер-павук має спеціальний тканинний чохол, в якому його легко можна переносити навіть вручну. У розкладеному вигляді він легко і просто пересувається і може змінювати розташування за Вашим бажанням. Складається та розкладається стенд без проблем протягом 2-3 хвилин, не вимагаючи особливих технічних чи інших спеціальних знань.
 
Швидко зробити замовлення на виготовлення Х банера павук
Щоб замовити х банер Київ, слід скористатися нашим сайтом в інтернеті, електронною поштою або номерами телефонів, зазначеними у Контактах на сторінках сайту. Нехай Вас не хвилює, що вироблятиметься стенд у столиці – у Ваше місто готовий x banner доставлять вчасно наші кур'єри або Нова пошта. Ми працюємо по всій Україні. Ви можете замовити виготовлення банерів в будь-якій кількості, від однієї штуки до десятків і сотень штук. Термін виготовлення – кілька робочих днів. Найбільш зручні для Вас варіанти оплати та доставки вам запропонують наші менеджери.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Х Банер "Економ 0,6х1,6м"
1 101 грн.
345

людина сьогодні переглянули цей товар

143

раз за все купили цей товар