Еко ручки з логотипом (модель Стандарт). Замовити виготовлення та друк логотипу на еко-ручках | Друкарня Принт Маркет

Еко ручка з друком. Модель Стандарт

product-ends
Код товару: 2076
good-price

Корпус - щільний папір крафт, кольорові пластикові вставки (5 кольорів на вибір).

2 939 грн.
 Размер нанесения 55х7 мм
Розмір нанесення 55х7 мм
5 цветов на выбор
5 кольорів на вибір
Корпус - плотная бумага крафт
Корпус - щільний папір крафт
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Еко-ручка з вашим логотипом. Модель Стандарт

Компанія Прінт Маркет підтримує всесвітню боротьбу за чистоту екології, тому Еко продукція займає в нашому асортименті одне з провідних місць. Багато сучасних українських компаній також беруть участь у програмі захисту навколишнього середовища і все частіше замовляють у нас ручки з натуральної сировини – крафтового паперу. Крафт створюється методом варіння сульфатної вторсировини, будучи екологічно чистим матеріалом на 100%. Вироби з крафту мають покращені якості. А після використання розкладаються природним чином швидко та нешкідливо. Але найголовніше – еко ручки з крафту, прикрашені логотипом Вашої компанії, виглядатимуть дуже оригінально і, напевно, запам'ятаються Вашим потенційним клієнтам. Презентовані цільової аудиторії, вони стануть ефективним рекламним агентом будь-якої піар-кампанії, яку проводить Ваша фірма.
 

Друк логотипу на еко ручках Стандарт

Назва моделі Стандарт говорить сама за себе: ця ручка має стандартні розміри (140х10 мм) і пише стандартним синім кольором. Але її відмінність від інших – це незвичайний зовнішній вигляд та невисока доступна ціна. Корпус округлий, виготовлений з крафту натурального бурого кольору. Деталі ручки (кліпса, кнопка та наконечник) виготовлені з матової кольорової пластмаси відмінної якості. Колір деталей можна підібрати до Вашої корпоративної гами кольорів або до кольорів логотипу. В асортименті 5 варіантів: чорний, червоний, оранжевий, зелений, синій. Логотип на еко ручки Стандарт наноситься методом тамподруку в 1-2 кольори. Може бути з одного, а може – з обох боків корпусу, залежно від Вашого вибору. Розмір нанесення 55х7 мм. Ручки упаковані у коробки (50 штук) розміром 150х80 мм.
 

Як зробити замовлення на друк логотипу на еко ручках?

Щоб замовити друк логотипу на еко ручках Стандарт, можна використовувати наш сайт у мережі або зробити це особисто, зателефонувавши нам або написавши імейл. Наші менеджери завжди дадуть відповіді на Ваші запитання і допоможуть у вирішенні проблем. Якщо Ви бажаєте зробити замовлення самостійно, то заповніть форму та надішліть її нам. Не забудьте прикріпити до замовлення готовий макет нанесення. Якщо макет у Вас немає, то наші кваліфіковані дизайнери допоможуть Вам у його створенні. Замовляючи у нас друк лого на еко ручках, Ви можете бути впевнені в тому, що готовий тираж буде доставлений з Києва до Вашого міста та офісу точно вчасно, незалежно від Вашого місцезнаходження. Завдання доставки у нас з успіхом вирішують наші логісти та Нова пошта.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Еко ручка з друком. Модель Стандарт
2 939 грн.
3577

сьогодні переглянули цей товар

634

раз купили цей товар