Шильди - об'ємні наклейки "квадратні"

product-ends
Код товару: 2497
good-price

Смоляні, об'ємні наклейки. Кольоровий друк. Розмір на вибір. Заливка епоксидною смолою.

1 044 грн.
хіт
Популярный товар
Популярний товар
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Полноцветная печать
Повноколірний друк
Любой размер
Будб-який розмір
Дивіться також

Шильди – об'ємні наклейки «квадратні»

 
Останнім часом опуклі наклейки стали справжнім хітом. Вони відображають назву та логотип компанії, виділяють основні інформаційні відомості та елементи, найбільш важливі у PR-акції товару чи послуги. Шильди чудово виглядають на будь-яких рекламних матеріалах, наприклад, на блокнотах, тижневиках, рюкзаках та сумках, кепках, брелоках для ключів або чохлах до мобільного телефону.
 
Друк на наклейках – це дешевий та довговічний вид реклами, який використовують все більше і більше компаній, що направляють свою пропозицію всім категоріям населення, від молоді до пенсіонерів. Ви можете замовити друк шильдів у нашій друкарні – і ми із задоволенням візьмемося за оперативне та якісне виготовлення об'ємних наклейок у Києві. Процес виробництва налагоджений до дрібниць і гарантує випуск готової продукції точно вчасно та без шлюбу. І навіть якщо ви знаходитесь не в столиці, своє замовлення ви отримаєте без затримок у будь-якому місті чи селі України, оскільки логістикою та своєчасною доставкою займаються досвідчені логісти та Нова пошта. Ми створимо вам шильди з заливкою смолою будь-якого розміру, починаючи з найменшого 25х10 мм. Обов'язковою умовою виробництва є кути наклейок. Це дозволить надовго зберегти їм охайний вигляд та акуратність. Процес виготовлення включає повнокольоровий друк зображення 4+0 (в колірній моделі CMYK), порізку плотер і заливку епоксидною смолою. У результаті виходить шильдик заввишки від 15 до 25 мм.
 
Наша пропозиція рекламних наклейок дає багато маркетингових можливостей клієнтам. Ми пропонуємо наклейки не лише стандартної прямокутної та квадратної форми, але й оригінальної, незвичайної, фігурної. Кожне замовлення у нас виконується з індивідуальним підходом та належною ретельністю, в оптимально короткі терміни. Надішліть нам файл з вашим проектом, і ми здивуємо вас відмінним результатом та швидкою відправкою готового замовлення за вказаною адресою.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

спасибки: все отримали, все чудово, ВИ прекрасні) дякуємо безмежно)

, 2016-08-16 15:23:17
Шильды - объемные наклейки "квадратные" Смоляные, объемные наклейки. Цветная печать. Размер на выбор. Заливка эпоксидной смолой.
Статті на тему
Шильди - об'ємні наклейки "квадратні"
1 044 грн.
1374

людина сьогодні переглянули цей товар

517

раз за все купили цей товар