Самокопіювальні бланки, Євро 2 шари. Замовити друк самокопійованих бланків у Києві | Друкарня Принт Маркет

Самокопіювальні бланки, Євро 2 шари

product-ends
Код товару: 4353
good-price

Формат 210*94 мм. 2 шари (колір на вибір). Офсетний друк (1 та 2 кольори). Проклейка. Дод. опція – нумерація.

3 948 грн.
хіт
Размеры 210х94 мм
Розміри 210х94 мм
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Офсетная печать
Офсетний друк
От 5 дней
Від 5 днів
Формат виробу 210х94 мм. Папір самокопіювальний, 2 шари. Друк офсетний, з одного боку в 1 або 2 фарби. Упаковка в крафт-папір. Розмір пачки (1000 бланків) приблизно 212х96х80 мм (довжина x ширина x висота).
Дивіться також
Самокопіювальні бланки - відмінне рішення, коли Вам потрібно більше ніж 1 копія будь-яких документів або записів. Рахунки, чеки, видаткові накладні, договори, квитанції, форма замовлення та ін. Область застосування самокопірки велика.
На нашому сервісі, ми підготували для Вас максимально зручну форму замовлення і найбільш часто зустрічаються параметри виготовлення бланків, що самокопіюються.
 
Друк самокопіювальних бланків
 
Кількість фарб друку:
 
Ми пропонуємо друк в 1 або 2 кольори з одного боку. К-ть фарб впливає вартість замовлення. Якщо Вам необхідно друк більш ніж у 2 кольори – наші менеджери індивідуально прорахують вартість замовлення.
Важливо! При розрахунку вартості виготовлення ми виходимо з того, що макет для верхнього шару і нижнього - однаковий.
 
Верхній та нижній лист:
 
Ви можете вибрати колір паперу кожного з шарів бланків, що самокопіюються. Для замовлення доступно 5 кольорів: білий та пастельні відтінки блакитного, зеленого, рожевого, жовтого. Ми рекомендуємо вибирати різні кольори для верхнього та нижнього шару.
 
самокопіювальний папір
 
Папір, що самокопіюється - доступні кольори
 
Нумерація
 
Дуже часто, бланки, що самокопіюються, використовуються з нумерацією.
Важливо! Нумерація виконується на спеціальному устаткуванні. Номер 6-ти значний (наприклад 000001 або 123456), певного розміру та шрифту. Місце для номера - на Вашу вимогу.
 
Дизайн самокопіювальних бланків
 
Дизайнери Прінт Маркет, розроблять макет, відповідно до всіх Ваших побажань. Вартість дизайну складає 400 грн. Якщо з якихось причин Вам не підійшов макет - Ви нічого не платите. Прохання, побажання до макету написати в коментарях до замовлення або надіслати окремим листом, при цьому вказати номер Вашого замовлення.
Важливо! Якщо Вам необхідно, щоб у бланку були складні таблиці або дуже великої інформації (наприклад, для договору) - вартість дизайну може бути змінена. Усі зміни у ціні попередньо узгоджуються з Вами.
Ви можете самостійно зробити макет для друку бланків, що самокопіюються. Перед тим, як робити дизайн, ми рекомендуємо ознайомитись з технічними вимогами до друку, дотримання яких – гарантія відмінної якості Вашого замовлення. Вся інформація доступна в закладці "Для дизайнера". Макет для друку можна прикріпити при оформленні в “кошику замовлення”.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Самокопіювальні бланки, Євро 2 шари
3 948 грн.
1433

сьогодні переглянули цей товар

4

раз купили цей товар