Эко крафт пакеты - печать и изготовление Харьков | Print Market

Крафт пакети Харків

Не знайшли те, що шукали?

Надішліть нам запит - ми підберемо для Вас
найбільш оптимальний варіант.

Нам довіряють

Сучасна упаковка для покупок вражає різноманітністю. Але найбільш актуальною та оригінальною виглядає упаковка з паперу, особливо якщо це знамениті крафт-пакети. Вони виробляються з 100% екологічної вторинної сировини і мають головний аргумент, щоб бути особливо популярними - крафт пакети не забруднюють довкілля, як поліетилен або інша синтетика, а розкладаються в природі, як звичайне дерево. Крім того, крафт – дихаючий матеріал, в якому продукти та товари не псуються, а висока стійкість до різноманітних механічних пошкоджень і води дозволяє використовувати пакети дуже довго.
 
Крафт пакети Харків
Багато компаній для розвитку та просування свого бізнесу проводять різні рекламні заходи, для яких потрібний роздатковий матеріал. Принт Маркет пропонує в якості рекламного сувеніра практичні та красиві крафт пакети з логотипом. Розміри наших пакетів дуже різноманітні (формати А3, А4, А5 та нестандартні маленькі пакети), тому кожен клієнт знайде те, що бажає. Колір пакета також можна вибрати – натуральний коричневий, сніжно-білий або кольоровий. Повнокольоровий та яскравий друк логотипу може бути з обох боків крафт пакетів або односторонній – на вибір. Для зручності перенесення товарів пакети мають петлеподібні ручки, покручені також із крафта. Ручки надійно приклеєні, тому пакети можуть витримувати вантаж до 10 кг.
 
Замовити крафт пакети з логотипом у Харкові
Наші еко пакети – це висока якість виготовлення, оригінальний зовнішній вигляд та доступна ціна. І хоча вони будуть друкуватись у київській друкарні, можете бути впевнені – крафт-пакети Харків прибудуть точно в заздалегідь домовлений час, без порушень договору. Наше сучасне виробництво і якісні імпортні барвники дозволяють створити незвичайні еко пакети, що запам'ятовуються, які без сумніву сподобаються і клієнтам, і споживачам. Замовлення можна зробити цілодобово через наш он-лайн сервіс, телефони та пошту. Усі наші координати тут https://www.printmarket.ua/.
597

людина сьогодні переглянули цю категорію