Об\'ємні наклейки в блоках (шильди) замовити у Києві – Принтмаркет

Блоки шильд різної форми

product-ends
Код товару: 3344
good-price

Блок об'ємних (смоляних) наклейок. Кольоровий друк (CMYK) Розмір блоку на вибір. Плоттерна різання (прості фігури).

2 596 грн.
Отличный подарок
Гарний подарунок
Оперативная консультация
Оперативна консультація
Цветная печать
Кольоровий друк
Размер блока на выбор
Розмір блоку на вибір
Блок об'ємних (смоляних) наклейок. Розмір блоку на вибір. Біла плівка оракал. Повнокольоровий цифровий друк (CMYK). Плоттерне різання (тільки прості фігури - коло, овал, квадрат).
Дивіться також

Блоки шильд різної форми

 
Шильди – рекламний продукт із дуже широким спектром застосування. Вони роками використовувалися в багатьох сферах і, як і раніше, не втрачають своєї популярності. Що таке "шильд"? Це німецьке розмовне слівце, яке в перекладі означає «ярлик», «значок», «наклейка», «табличка». Сьогодні наклейки незмінно відіграють свою важливу роль у багатьох рекламних кампаніях, вручаються клієнтам та діловим партнерам як подарунки або використовуються як форма персоналізації гаджетів.
 
Принт Маркет пропонує виготовлення об'ємних наклейок у Києві, на нашій високотехнологічній виробничій базі. Якість друку відмінна, з фотографічною чіткістю дрібних деталей та точною передачею кольорової гами. Друкуємо об'ємні наклейки в блоках. Розмір блоку вибирає клієнт: це може бути формат А5 (148х210 мм), А6 (105х148 мм), Євроформат (99х210 мм) чи Квадрат (99х99 мм). Наші наклейки випускаються за відпрацьованою професійною технологією: на вініловій білій плівці Oracal друкується повнокольорове зображення у системі CMYK. Потім відбувається точна плоттерна різання на прості фігури (прямокутник, квадрат, коло). Потім – заливка кожного шильдика прозорою та міцною епоксидною смолою. Наша продукція пристосована для використання в найнесприятливіших умовах: вона має високу стійкість до перепадів температури, до вологи та побутової хімії, має тривалий термін експлуатації та відновлюється сама після дрібної деформації, наприклад, подряпини. Наші шильди не втрачають відмінного вигляду довгий час і активно виконують рекламні функції.
 
Замовити друк шильдів можна цілодобово в нашому інтернет-магазині або за телефоном та електронною поштою в робочий час. Ми надаємо послуги на дійсно високому рівні, використовуємо в роботі матеріали та технології найвищої якості, що дозволяє адаптувати продукт до вимог та рекомендацій клієнта. Також ми забезпечуємо кілька варіантів оплати та доставки готових замовлень по всій Україні.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Блоки шильд різної форми
2 596 грн.
5295

сьогодні переглянули цей товар

50

раз купили цей товар