Блокноти А6 на пружині з логотипом. Купити друк блокнотів А6 на пружині за доступною ціною в Києві, Україні | Друкарня Принт Маркет

Блокноти А6 з логотипом

product-ends
Код товару: 1628
good-price

Обкладинка з кольоровим друком. Блок 50 аркушів. Переплетення на металеву Wario-спіраль. Розмір 105х148 мм.

2 663 грн.
Цветная печать на обложке
Индивидуальный дизайн блока
Блок 50 листов
Блок 50 аркушів
Размер 105х148 мм
Розмір 105х148 мм
Лидер продаж
Лідер продажів
Контроль качества
Контроль якості
Розмір: 105х148 мм. Обкладинка з повнокольоровим друком CMYK, папір крейдований матовий 350 г/м2. Ламінація з одного боку. Блок – 50 аркушів. Упаковка. Палітурка на металеву пружину.
Дивіться також

Блокноти А6 з логотипом

Обкладинка з кольоровим друком. Блок 50 аркушів. Переплетення на металеву Wario-спіраль. Розмір 105х148 мм.

Друкарня Принт Маркет виготовляє різні моделі блокнотів: на пружині, Еко, з проклеюванням тощо.
Блокнот А5 з логотипом – один з найпопулярніших бюджетних варіантів блокнотів на спіралі. На нашому сайті Ви можете вибрати та замовити блокноти за необхідними параметрами.
Увага: кожен з параметрів впливає на ціну виготовлення блокнотів!

Друк блокнотів А6

Параметри, з яких Ви можете вибирати:

Кількість: Мінімальний наклад, який ми можемо виготовити – 10 шт. Максимальний наклад – без обмежень.

Виготовлення: Стандартний термін виготовлення блокнотів складає 3-5 робочих днів і залежить від накладу. Якщо блокноти потрібні Вам швидше, то виконання замовлення буде коштувати трохи більше. Наприклад, якщо блокноти Вам потрібні через 2 дні, то це буде коштувати + 10% до вартості накладу, а якщо у Вас ситуація SOS (1 робочий день) – це буде коштувати + 50%. Ціна, вказана на сайті, є ціною до оплати замовлення.
Увага! Термін виготовлення вказаний у робочих днях. Процес виготовлення починається тільки після узгодження макету та передоплати (мінімум 70% від вартості Вашого замовлення)

Блок: Це внутрішні листи блокноту. Стандартний блокнот складається з 50 аркушів. За бажанням клієнта на внутрішніх листках блокноту ми можемо надрукувати логотип, бренд компанії, слоган тощо. Ми пропонуємо вибрати друк блоку з наступних варіантів:

Без друку, 0 + 0
Друк в 1 колір з однієї сторони, 1 + 0
Друк в 1 колір з двох сторін, 1 + 1
Друк в 2 кольори з однієї сторони, 2 + 0
Друк в 2 кольори з двох сторін, 2 + 2

Якщо Вам потрібен друк в 3 кольори або багатокольоровий, наші менеджери порахують вартість виготовлення Вашого замовлення індивідуально.


Мал. Варіанти друку внутрішнього блоку блокнота


Папір для блоку: Ми пропонуємо на вибір 2 варіанти паперу для внутрішнього блоку блокноту – білий стандартний офсетний папір щільністю 80 г/м² (виробництва Словаччина або Польща) або кремовий офсетний папір щільністю 90 г/м² (виробництва Словаччина). Кремовий папір марки CREMA LUX – це спеціальний папір для блокнотів, щоденників, книг та каталогів.
Увага! Особливість паперу марки CREMA LUX в тому, що під час друку зображення кольори можуть трохи відрізнятися від зображення, надрукованого на звичайному білому папері. Це пов'язано з кремовим відтінком паперу CREMA LUX.


Мал. Білий та кремовий папір


Обкладинка перша та обкладинка друга: Обкладинка в блокноті виконує «захисну» функцію. Стандартний блокнот має дві обкладинки: перша обкладинка (верхня) і друга обкладинка (нижня). Перша обкладинка може бути з друком з однієї або з двох сторін. Нижня обкладинка може бути без друку, або з друком з однієї або з двох сторін.
Для виготовлення обкладинок блокноту використовується щільний крейдований папір 350 г/м². Для додання яскравості кольорам та захисту від механічних пошкоджень ми пропонуємо ламінацію першої обкладинки спеціальною захисною матовою плівкою. Якщо на другій обкладинці немає друку, ми робимо її з картону.

Спіраль: для скріплення аркушів внутрішнього блоку з обкладинкою використовується спеціальна Wario-спіраль, або, як її частіше називають, «пружина». Ми пропонуємо на вибір різні кольори спіралі:
• Білий
• Чорний
• Металік – срібло
• Синій


Мал. Варіанти кольору спіралі (пружини) для блокноту А6


Розташування: Ваш блокнот може бути скріплений з будь-якої сторони на вибір: спіраль можна встановити по вузькій стороні або по широкій. Якщо Ви вибираєте скріплення блокноту по широкій стороні, ми рекомендуємо друкувати блок з двох сторін.

Упаковка: Ми пакуємо Ваші блокноти в крафт папір (стандартна упаковка: 1 пачка – це 10-20 блокнотів), або індивідуальна упаковка для кожного блокноту – в поліетиленовий пакетик. Упаковка в поліетиленовий пакет виглядає більш акуратно та стильно. Також до пакету можна вкласти рекламну поліграфію (візитку, флаєр, листівку тощо) або сувенірну продукцію (магніт, шарикову ручку, олівець тощо).


Мал. Варіанти розташування спіралі та скріплення блокноту


Макет: Для виготовлення накладу блокнотів нам необхідний макет. Якщо Ви маєте готовий макет (згідний з Технічними вимогами), то можете надати його нам. Якщо макету у Вас немає, то можна замовити його розробку нам. Дизайнери Принт Маркет зроблять макет згідно з Вашими смаками та побажаннями, технічно грамотно і чітко в умовлений термін.

Як отримати своє замовлення, або доставка

Рекомендуємо вибрати один з кількох способів отримання Вашого замовлення:
• Самостійно в одному з наших офісів в Києві: метро Печерська або метро Нивки, докладніше тут: http://www.printmarket.ua/kontakty.htm
• Доставка нашим кур'єром (в межах м. Київ – 100 грн.)
• Доставка по всій Україні Новою Поштою (за Ваш рахунок, відповідно до тарифів Нової Пошти).
Спосіб доставки Ви можете вказати при оформленні Вашого замовлення.

Способи оплати

Ви можете оплатити Ваше замовлення зручним для Вас способом:
• Якщо Ви платите як «юридична особа», то при першому замовленні вишліть, будь ласка скановану копію Свідоцтва про Державну Реєстрації компанії (платника), Свідоцтво платника ПДВ. Наші менеджери підготують рахунок та вишлють його Вам для оплати.
• Якщо Ви платите як «фізична особа», то можете оплатити замовлення при оформленні карткою VISA/Master Card. Також Ви можете оплатити за допомогою системи «Приват24».

Що ще треба знати про оплату замовлення:

Увага! Ми не приймаємо до оплати готівкові гроші.
Вартість замовлення не залежить від способу оплати.

Якщо Ви не знайшли інформацію, яка Вам необхідна, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами (044) 229-5323 та (063) 807-8943 або іншим зручним для Вас способом.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти А6 з логотипом
2 663 грн.
3891

сьогодні переглянули цей товар

275

раз купили цей товар