Блокноти А5 із твердою обкладинкою на пружині. Друк на блокнотах А5 у Києві, Україні | Друкарня Принт Маркет

Блокноти A5 з твердою обкладинкою

product-ends
Код товару: 2400
good-price

Обкладинка – картон 2 мм, кольоровий друк. Блок 50 аркушів. Обкладинка кріпиться на металеву Wario-спіраль. Розмір 148х210 мм.

4 132 грн.
Ламинация обложки
Ламінація обкладинки
Цветная печать обложки
Кольоровий друк обкладинки
Доп. опция - скругление углов
Доп. опція - округлення кутів
Печать блока на выбор
Друк блоку на вибір
Розмір 148 х 210 мм. Обкладинка з кольоровим друком (каширування - картон 1,3 мм). Блок 40 аркушів. Ламінація плівкою глянсова/матова з одного боку. Упаковка в крафт-папір із логотипом PrintMarket. Палітурка на металеву Wario-спіраль.
Дивіться також

Блокноти A5 з твердою обкладинкою

Нічого не може бути краще блокнота звичного розміру з твердою обкладинкою. Для записування інформації Вам не потрібно шукати стіл, а блокнот можна покласти на коліна або просто тримати в руках. Звичайно, обкладинку такого блокнота ми рекомендуємо прикрасити якимось зображенням на Ваш вибір. Якщо Ви хочете підняти корпоративний дух у колективі, або готуєтеся до проведення рекламного заходу, виставки, презентації, тренінгу, то на обкладинці ми можемо надрукувати логотип Вашої компанії та короткі інформаційні дані про неї. Блокноти А5 з логотипом сподобаються і представникам цільової аудиторії, і Вашим співробітникам та партнерам. А про Вашу фірму не забудуть весь час, поки будуть використовувати блокнот. Але не обов'язково на обкладинку поміщати лого. Це може бути будь-яка цікава картинка чи фотографія.
Важливо: зображення має бути надруковане з 2-х сторін обкладинки. Це необхідно у зв'язку з технологією виробництва, щоб згодом картон не почав скручуватися.
 

Як нанести логотип на блокнот А5 з твердою обкладинкою?

Формат А5 (148х210 мм) наші клієнти називають найбільш зручним та улюбленим. Обкладинка створюється з особливого палітурного картону 1,3 мм. Спочатку зображення друкується окремо на папері, що самоклеїться, потім покривається захисною плівкою – ламінується. Друк повнокольоровий, чіткий, яскравий і красивий. Після друку зображення кашується (приклеюється) до картону з обох боків. За Вашим бажанням воно може бути однаковим чи різним. Постдрукарський процес ламінування є обов'язковим, оскільки він захищає обкладинку від тріщин, заломів і вологи, продовжуючи термін її експлуатації. Захисний шар може бути глянцевим чи матовим. Для створення оригінального вигляду ми рекомендуємо заокруглення кутів. Це дозволяє довше зберігати акуратність та презентабельність зовнішнього вигляду. Внутрішній блок блокноту складається з 40 аркушів. Вони можуть бути без друку (чисті) або з печаткою будь-якої картинки чи тексту.
 

Ми знаємо, чому замовити друк логотипу на блокнотах вигідно

Ми забезпечуємо повний цикл комплексного обслуговування, який включає: індивідуальний дизайн блокнотів, друк, упаковку та доставку до Вашого міста та офісу. Ми маємо величезний вибір матеріалів для виготовлення блокнотів. Клієнт сам вибирає опції та вирішує, як виглядатимуть його блокноти. Наявність власної виробничої бази гарантує відмінну якість та низькі ціни, а наша продукція помітно відрізняється від такої у Вашому місті. Ознайомитись детальніше та самостійно зробити замовлення на виготовлення блокнотів А5 з твердою обкладинкою Ви можете за допомогою нашого онлайн-ресурсу. Якщо вам щось не зрозуміло чи потрібна консультація, то наші менеджери завжди на зв'язку (див. Контакти).
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Блокноти A5 з твердою обкладинкою
4 132 грн.
1449

сьогодні переглянули цей товар

90

раз купили цей товар