Замовити друк логотипу на ручках (модель Ritter Pen Classic) у Києві | Принт Маркет

Ручка пластикова. Ritter Pen Classic

product-ends
Код товару: 2928
good-price

Пластиковий корпус ручки (4 кольори). Метод нанесення – тамподрук. Чорнила – сині. Виробник – Німеччина.

4 232 грн.
6 цветов на выбор
6 кольорів на вибір
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Синие чернила
Сині чорнила
Размер нанесения 50х5 мм/30х5 мм
Розмір нанесення 50х5 / 30х5 мм
Дивіться також

Ручка з вашим логотипом. Модель Ritter Pen Classic

Надійна та стильна пластикова ручка Ritter Pen Classic користується незмінною та заслуженою популярністю у наших клієнтів. Як і вся інша продукція компанії Ritter Pen (Німеччина), вона виготовлена ​​з високоякісного пластику, спеціально призначеного для брендування. Саме ці ручки найчастіше можна побачити як рекламний матеріал, що роздається при проведенні піар-акцій, виборних заходів, виставок, конференцій, тренінгів або прес-подій. Принт Маркет завдяки власному інноваційному поліграфічному обладнанню забезпечує якісне та оперативне нанесення логотипів та будь-яких інших зображень на ручки Ritter Pen Classic, щоб вони могли активно служити розвитку Вашого бізнесу та розширенню Вашої бази клієнтів.
 
Друк логотипу на ручках Ritter Pen Classic в Прінт Маркет
Логотип, слоган чи іншу інформацію можна надрукувати на механічних кулькових ручках Ritter Pen Classic у кількох місцях. Розміри ручок стандартні (135х10 мм), але якщо розміри нанесень не будуть перевищувати 50х5 мм і 30х5 мм, то друк логотипу можна вмістити в декількох місцях: і на корпусі, і на кліпі. Наносимо ми логотип надійним методом тамподруку в 1 або 2 кольори. Щоб наша продукція гармоніювала з Вашими корпоративними кольорами, у нашому асортименті присутні ручки кількох основних кольорів, серед яких Ви можете вибрати найближчий до Вашої гами: червоний, помаранчевий, зелений, синій, чорний і білий. Стрижень біля ручки синього кольору, його можна міняти.
 
Замовити друк логотипу на ручках Ritter Pen Classic
Якщо Ви збираєтеся проводити будь-який рекламний захід, і Вам потрібні оригінальні брендовані кулькові ручки гарної якості, то сміливо звертайтесь до Прінт Маркет. Ми запропонуємо найкращі умови для виготовлення Вашого замовлення, швидко та якісно виготовимо весь тираж і точно в обумовлену дату та час доставимо готове замовлення за вказаною адресою до будь-якого міста України. Ми будемо дуже раді, якщо перед оформленням замовлення Ви ознайомитеся з повним асортиментом нашого інтернет-магазину. На сторінках сайту Ви можете побачити всі моделі ручок, що пропонуються, і вибрати найбільш підходящу. Також на сайті Ви можете оформити замовлення самостійно або, скориставшись телефонами чи поштою, особисто поспілкуватися з нашими фахівцями та детально обговорити нанесення логотипу на ручки. У будь-якому випадку – ми чекаємо на ваші замовлення і готові до їх виконання.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Ручка пластикова. Ritter Pen Classic
4 232 грн.
1176

сьогодні переглянули цей товар

7

раз купили цей товар