Press Wall (Прес волл) розміром 3х2 метри. Мобільна фотозона. Замовити виготовлення та друк у Києві | Друкарня Принт Маркет

Прес вол (Press Wall) 3x2 м

product-ends
Код товару: 2835
good-price

Мобільна фотозона. Розмір банера 3x2 м. Якість друку 720 dpi. Вага конструкції до 10 кг.

11 431 грн.
Размер баннера 3x2 м
Розмір банера 3x2 м
Качество печати 720 dpi
Якість друку 720 dpi
Ваш стиль
Ваш стиль
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Прес волл (Press Wall) 3x2 м

Для того, щоб зробити ефектні та красиві фотографії будь-якого заходу, потрібні не лише майстерність фотохудожника та сучасна фототехніка. Як неординарний, особливий фон слід вибрати відповідну зону, де учасники події виглядатимуть найкращим чином. Саме для таких випадків Прінт Маркет пропонує використовувати сучасне банерне полотно Прес Волл 3х2 м. Основні переваги даного виду банерів – їхня висока мобільність, ефектний зовнішній вигляд та адекватна вартість. У нас стенди Press Wall друкуються повнокольорові, з використанням лише найкращих стійких та яскравих фарб, закупівлю яких ми здійснюємо у країнах Західної Європи. А своєчасною доставкою готових банерів до всіх населених пунктів України займаються наші логісти та Нова пошта.
 

Як надрукувати банери Прес волл у Прінт Маркет?

Для виготовлення банера Прес Волл ми використовуємо надійний каркас із хромованої сталі та вінілове банерне полотно з якістю друку 720 dpi. Розмір полотна 3х2 м. Купуючи у нас банер Press Wall, Ви практично сплачуєте повну вартість лише один раз, тому що саме полотно легко і просто можна поміняти, а банерна конструкція залишається у Вас назавжди. Під час проведення наступного піар-заходу Ви замовляєте лише виготовлення полотна з новим зображенням. Процес зміни полотна, як і процес збирання та розбирання самого стенду, займає зовсім небагато часу і не вимагає спеціальних інструментів або особливих знань. Це може зробити будь-яка людина за 5-7 хвилин. Після заходу банерну конструкцію слід скласти і упаковати в особливий чохол, який безкоштовно додається до кожного стенду, що виробляється нами. Вага упакованого банера складає 10 кг.
 

Чому ми радимо замовляти стенди Прес Волл у Прінт Маркет?

Ми працюємо на ринку України вже понад 15 років, тому можемо похвалитися деякими перевагами у виконанні замовлень:
 
Ми маємо повний виробничий цикл, що включає всі етапи виготовлення замовлення: дизайн – якісний друк – своєчасна доставка готового замовлення по всій Україні.
Наявність власної виробничої бази дає нам змогу тримати невисокі прийнятні ціни, доступні навіть невеликим приватним компаніям з обмеженим бюджетом.
Ми обіцяємо Вам приємні знижки та зниження цін при оптових замовленнях чи повторному зверненні до нас.
Повага, індивідуальне ставлення та задоволення запитів кожного клієнта – основа нашої політики.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Прес вол (Press Wall) 3x2 м
11 431 грн.
2812

сьогодні переглянули цей товар

28

раз купили цей товар