Таблички з композиту Dibond (Дібонд) на будинки, паркани, стовпи. Замовити виготовлення табличок із композиту | Принт Маркет

Таблички з композиту "Dibond"

product-ends
Код товару: 2966
good-price

Белый композит 3 мм. Полноцветная печать (1440 dpi). Доп. опция - отверстия / скотч. Размер на выбор.

596 грн.
От 1 шт.
Від 1 шт.
Композит 3 мм
Композит 3 мм
Разные размеры
Різні розміри
Надежный материал
Надійний матеріал
Матеріал – білий композит 3 мм. Розмір – будь-який за Вашим бажанням. Повнокольоровий УФ-друк 1440 dpi. Дод. опція - отвір / 2сторонній скотч.
Дивіться також

Таблички з композиту "Dibond" мають широкий спектр застосування. Завдяки невибагливості матеріалу їх можна розміщувати де завгодно. Одна зі сфер їх використання - вивіски на будинках з порядковими номерами. Вони не тьмяніють від яскравих сонячних променів і не вицвітають після попадання вологи. Сучасні технології повноколірного друку дозволяють наносити на таблички з білого композиту різні принти, які крім необхідної інформації можуть містити і рекламу. Зображення можуть бути самими різними - повна свобода вибору і фантазії (зрозуміло, в рамках чинного законодавства).

У друкарні Print Market ви можете вибрати необхідну кількість виробів, а також замовити композитні таблички з індивідуальними зображеннями оптом і в потрібній кількості. Згодом їх можна буде використовувати для позначення різних відділів в компанії або ж в якості прикраси кабінетів і робочих місць.

Якщо ж ви хочете надати унікальності свого житла, то можете вибрати виріб будь-якого розміру і форми. При необхідності наші співробітники зроблять отвори в обумовлених місцях, щоб таблички на будинок з композиту було зручно кріпити. Ці та всі інші моменти обговорюються з менеджером при здійсненні замовлення.

Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього Що таке Pantone, CMYK і RGB

Для того, щоб правильно зробити замовлення на друк поліграфічної продукції, потрібно розуміти, чого від тебе хочуть дизайнери або менеджери друкарні, коли вимовляють такі незрозумілі слова, як Pantone, CMYK і RGB. Всі ці поняття означають певний колір або його відтінок, тому щоб отримати саме те, що потрібно, слід розбиратися в цих назвах.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Таблички з композиту "Dibond"
596 грн.
1569

сьогодні переглянули цей товар

12

раз купили цей товар