Таблички на двері до офісу. Виготовлення табличок для дверей у Києві | Принт Маркет

Табличка "Для офісу"

product-ends
Код товару: 2246
good-price

Прямая УФ печать на пластике ПВХ 3 мм. Размер - в ассортименте. Для использования внутри помещений.

227 грн.
Цветная печать
Кольоровий друк
Размер - в ассортименте
Розмір - в асортименті
Разработка от нашего дизайнера
Розробка від нашого дизайнера
Прочный ПВХ 3 мм
Прозорий ПВХ 3 мм
Дивіться також

Навіщо потрібні таблички на двері, а також перед входом в офіс, питання начебто просте. Але спробуємо все ж дати не поверхневу, а більш глибоку відповідь.

В першу чергу, це, звичайно, навігація. Іноді, якщо на поверсі багато кабінетів без розпізнавальних знаків, будівля перетворюється в лабіринт. Хорошим тоном вважається вішати табличку з назвою фірми і, якщо потрібно, табличку навпроти ліфта, на сходах. Біля входу в офіс і на дверях внутрішніх приміщень, природно, теж повинні бути інформаційні таблички, якщо не хочете раз по раз зустрічати розгублений блукаючий погляд відвідувачів і нових співробітників.

Таблички на двері кабінету часто замовляють і з інших міркувань, наприклад, розважитися і розважити. Адже необов'язково дотримуватися консервативних формулювань. Чому б кухню не назвати трапезній, а SMM-фахівця - фахівцем по лайкам.

Ще однією перевагою таблички є її здатність підвищувати значимість співробітників, а відповідно їх рівень відповідальності.

І, звичайно, наявність зі смаком оформленої інформаційної таблички на дверях офісу, в якійсь мірі впливає на прихильність клієнтів до компанії. Погодьтеся, що фірма, на двері якої розташувався стікер або зовсім відсутні розпізнавальні знаки, не особливо вселяє довіру. У дизайні важливо не переборщити з креативом, але і нудні шаблонні таблички ні до чого. Вони повинні бути як мінімум оформленими в фірмовому стилі і з логотипом.

Виходить, існує як мінімум кілька причин купити табличку на двері. Компанія Принт Маркет виготовляє різноманітні за формою, величиною і оформлення таблички. Для їх створення ми використовуємо ПВХ-пластик, на який наносимо надруковану плівку оракал - стильно, практично і цілком доступно.

Також можна замовити табличку на будинок, для розміщення на вулиці.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Табличка "Для офісу"
227 грн.
7401

сьогодні переглянули цей товар

305

раз купили цей товар