Флаєри зі стандартного паперу 130 г. Замовити друк євро флаєрів у Києві | Друкарня Принт Маркет

Флаєр "Стандартний папір 130"

product-ends
Код товару: 1546
good-price

Крейдований глянсовий папір 130 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір: 210х99 мм.

1 108 грн.
Выгодное предложение
Вигідна пропозиція
Размер 210х99 мм
Розмір 210х99 мм
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Офсетная печать
Офсетний друк
Дивіться також

Рекламні флаєри – дизайн та друк за доступною ціною

Якщо для вашої рекламної компанії потрібна велика кількість яскравих, красивих та ефективних флаєрів, то рекомендуємо звернути увагу на нашу пропозицію. Рекламний флаєр "Стандартний папір 130" є хітом продажу вже не один сезон. Ми маємо сучасне високотехнологічне обладнання та великий досвід у створенні флаєрів, тому наша продукція давно здобула авторитет. Євроформат 99х210 мм зручний для масової роздачі та для поштового розсилання.
 
Глянсовий крейдований папір для флаєрів закуповується у найкращих виробників Європи, а його стандартна щільність найбільш оптимально підходить для друку малих та середніх тиражів. Кольоровий офсетний друк із однієї або двох сторін відмінної якості та фотографічної чіткості. Ретельний контроль на всіх етапах виготовлення флаєрів здійснюють досвідчені фахівці нашої компанії.
 
Хочете знати, скільки коштує такий флаєр? У нас ідеальне співвідношення ціни та якості. А якщо ви зробите велике оптове замовлення або зверніться до нас повторно, то ми ще більше знизимо ціни, і кожен флаєр буде коштувати для вас зовсім дешево. Ми забезпечуємо повний комплекс поліграфічних послуг: дизайн – друк – доставка. Доставляємо без порушення термінів кур'єром по Києву та Новою поштою по всій Україні: в Одесу, Львів, Дніпро, Харків, Чернівці, Суми, Кривий Ріг, Бровари чи будь-який інший населений пункт.
 
Щоб надрукувати флаєри, нам потрібно 1-2 дні. Якщо ж макет у вас немає, то наші кваліфіковані дизайнери створять макет за Вашими побажаннями. Оплачувати макет Ви будете лише після того, як затвердите його до друку.
 
Замовлення можна оформити через наш сайт, а також у телефонному режимі або поштою. На сайті ви побачите інші варіанти флаєрів, наприклад, Флаєр папір 170 г/м².
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Флаєр "Стандартний папір 130"
1 108 грн.
4232

сьогодні переглянули цей товар

1684

раз купили цей товар