Замовити Флаєра на щільному папері 350 г/м2 в Києві | Принт Маркет

Флаєр "Щільний папір 350"

product-ends
Код товару: 1547
good-price

Крейдований матовий папір 350 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір: 210х99 мм. Без ламінації.

2 812 грн.
Размер 210*100 мм
Розмір 210*100 мм
Высокое качество
Висока якість
Мелованная  бумага 350 г/м2
Крейдований папір 350 г/м2
Печать за 1-2 дня
Друк за 1-2 дні
Дивіться також

Флаєри на щільному папері в онлайн-друкарні Print Market

Рекламна поліграфія максимально швидко і доступно доносить інформацію до цільової аудиторії споживачів. Красиві, якісні і по-справжньому працючі флаєра для ваших рекламних акцій, виставок, презентацій і багатьох інших заходів виготовить онлайн-друкарня Принт Маркет. Наша друкарня друкує флаєри на сучасному обладнанні кращих світових брендів, тому вони відрізняються ідеальною якістю, креативним зовнішнім виглядом і доступною розумною ціною.

Флаєра мають найпопулярніший у країнах Західної Європи розмір - 99х210 мм. Друкуємо ми їх повнокольоровим друком на щільному білому крейдованому папері 350 г/м², з однієї або з двох сторін. Даний папір призначений для створення флаєрів класу VIP, тираж середнього або малого розміру. Якщо у вас є готовий макет для друку, то відразу після оформлення замовлення ми приступимо до процесу виготовлення тиражу. Але якщо ви потребуєте у макеті, то незвичайний дизайн, що запам'ятається для вас, розроблять наші досвідчені дизайнери - і тоді ми гарантуємо ефективність рекламування.

Друк тиражу будь-якої величини не перевищує 2-х робочих днів. Пам'ятайте, що чим більший тираж ви замовляєте, тим менша кінцева вартість одного флаєра. Для зручності ми пропонуємо кілька варіантів оплати і доставки замовлення, про які вас проінформують менеджери. Доставляємо готові замовлення по всій Україні за допомогою відмінно працючих кур'єрів (Київ) і Нової пошти (інші населені пункти).

Замовлення оформляється цілодобово на нашому онлайн ресурсі або у робочий час за телефонами, вказаними на сторінці контактів. Перш, ніж замовити флаєра, радимо вивчити багатющу палітру наших товарів. Можливо, побачивши наші невисокі ціни, ви вирішите, що вам також потрібні красиві креативні візитки, блокноти, фірмові ручки або щось ще.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Флаєр "Щільний папір 350"
2 812 грн.
1380

сьогодні переглянули цей товар

95

раз купили цей товар