Друк флаєрів на папері 170 г/м2 Друкарня Принт Маркет

Флаєр Папір 170 г/м2

product-ends
Код товару: 2673
good-price

Крейдований глянсовий папір 170 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір: 210х99 мм.

1 406 грн.
Размер 210х99 мм
Розмір 210х99 мм
Лучший выбор
Кращий вибір
Офсетная печать
Офсетний друк
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Дивіться також

Друк флаєрів на стандартному папері 170 г/м²

Найпопулярнішим поліграфічним роздавальним матеріалом, який ефективно допомагає розвивати бізнес та просувати товар, вважаються рекламні флаєри. Ще одна цінна якість флаєрів, виготовлених у Прінт Маркет – вони працюють ефективно та коштують недорого. Тому, якщо ви потребуєте хороших «правильних» флаєрів, замовте розробку макета нашим художникам-дизайнерам – вони знають, як має виглядати ідеальний флаєр.
 
Ми пропонуємо бездоганний друк флаєрів Київ на якісному крейдованому глянсовому папері 170 г/м², закупленому у перевірених постачальників із країн ЄС. Цей папір найбільше підходить для виготовлення середніх та малих тиражів продукції. Якість повнокольорового друку найвища, фотографічна чіткість з опрацюванням всіх деталей зображення. Флаєри можуть бути двосторонніми або односторонніми, як вирішить замовник. Розмір 100х210 мм стандартний європейський, він підходить і для розсилки в конвертах.
 
Мінімальний тираж складає 1000 штук, максимальний – необмежений. Але якщо ви замовите великий тираж, то 1 екземпляр флаєра буде коштувати дуже дешево. Також ви отримаєте цікаву знижку, якщо звернетеся із замовленням до нас повторно. Термін виготовлення тиражу складає 1-2 робочі дні з моменту затвердження макета та оплати. Якість друку не залежить від величини тиражу і залишається високою від першого до останнього екземпляра продукції.
 
І хоча всі наші виробничі потужності знаходяться у столиці, ми завжди вчасно та без запізнень доставляємо готові замовлення нашим клієнтам у всі міста та села України. Тому що доставкою у нас зайняті професіонали-логісти, які користуються послугами кур'єрів (Київ) та Нової пошти (всі інші населені пункти).
 
Щоб замовити друк флаєрів, зайдіть на сторінки нашого сайту в інтернеті та ознайомтеся з іншими варіантами флаєрів. Замовляйте ту продукцію, яка підходить вам найбільше. Можливо, це буде Флаєр Щільний папір 350 г/м².
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Флаєр Папір 170 г/м2
1 406 грн.
1295

сьогодні переглянули цей товар

109

раз купили цей товар