Стенд Roll Up (Рол Ап) 100х200 см купити або замовити виготовлення | Друкарня Принт Маркет

Стенд Рол Ап 100х200 см

product-ends
Код товару: 2582
good-price

Розмір банера 1000*2000 мм. Фотоякість друку (1440 dpi). Вага конструкції 2,4 кг (без полотна).

3 735 грн.
Размер баннера 1000*2000 мм
Розмір банера 1000*2000 мм
Качество печати 1440 dpi
Якість друку 1440 dpi
Современное оборудование
Сучасне обладнання
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Рол ап банер – мінімум займаної площі та максимальна ефективність при проведенні рекламних заходів

Під час презентацій, виставок, конференцій, акцій та інших різноманітних PR-заходів найактивнішим рекламним агентом та помічником у просуванні вашого бізнесу стане рол ап банер. Конструкція стенду виготовлена ​​з надійного металу алюмінію та особливо міцного пластику, для стійкості ніжки каркаса укріплені ребрами жорсткості, а банерне полотно 100х200 см з імпортного поліхлорвінілу ідеально натягнуте та закріплене по кутах за допомогою 4-х металевих люверсів.
 
Завдяки сучасним технологіям банер рол ап універсальний – він практичний і зручний, швидко та легко збирається та розбирається, мобільно переміщається в будь-яке зручне місце, а також ергономічно упаковується для транспортування у спеціальний нейлоновий водовідштовхувальний чохол довжиною 100 см. Весь стенд рол ап вес що дозволяє легко переносити його до рук. Знімний банер для рол апа дозволяє для кожної рекламної акції підготувати свою особливу рекламу, а це означає, що одного разу замовивши мобільний стенд у Принт Маркет, ви швидко окупите витрати на рекламне обладнання.
 
Друк зображення проводиться методом широкоформатного друку, що дає можливість отримання чіткої та барвистої картинки з найтоншим опрацюванням деталей та кольорових нюансів. Якщо у вас є готове зображення для вашого рекламного банера, то виготовлення ролл апа займе 1 добу. Якщо ж ескізу у вас немає, то наша група досвідчених та кваліфікованих дизайнерів розробить для вас гарний та ефективний рекламний банер. Замовити рол ап можна трьома способами: інтернетом, телефоном та електронною поштою.
 
Щоб швидко і в будь-який час купити банер рол ап Київ, ми радимо скористатися нашим сайтом в інтернеті. Якщо ж у процесі вибору стенду у вас виникнуть питання або буде потрібна додаткова інформація, то наші менеджери із задоволенням допоможуть вам, обговоривши всі проблеми по телефону або по імейлу (координати контактів вказані на сайті).
 
У нас є стенди рол ап і більш значних розмірів, наприклад, Стенд Ролл Ап 120х200 см.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Стенд Рол Ап 100х200 см
3 735 грн.
4650

сьогодні переглянули цей товар

138

раз купили цей товар