Х Банер Павук Економ 0,8 х1, 8м. Замовити виготовлення та друк у Києві | Принт Маркет

X Банер "Економ 0,8х1,8м"

product-ends
Код товару: 1922
good-price

Розмір банера 800*1800 мм. Люверси за кутами (4 шт). Фотоякість друку (1440 dpi). Конструкція – пластик.

1 626 грн.
Размер полотна 0,8 х 1,8 м
Розмір полотна 0,8 х 1,8 м
Оптимальные сроки
Оптимальні терміни
Индивидуальный подход
Індивідуальний підхід
Удобная конструкция
Зручна конструкція
Дивіться також

Х банер «Економ 0,8 х1, 8 м»

Багато маркетологів сходяться на думці, що стенд Х банер павук – одне з найвдаліших рішень у рекламуванні нових товарів та компаній, тренінгів, конференцій та інших подібних заходів. Наш товар – стенд Х банер «Економ 0,8 х1, 8 м». Його відмінними рисами, як і в попереднього стенду, є висока мобільність, невисока ціна та зручність у встановленні. Конструкція стенду легка, розбірна, що дозволяє встановити його в будь-якому місці у приміщенні та на вулиці (якщо немає вітряної погоди). Рекламні та інформаційні матеріали друкуються на банерному полотні стійкими та яскравими фарбами, закупленими нами у безпосередніх виробників у країнах ЄС.

Друк Х банера павук в Прінт Маркет

Каркас стенду Х банер «Економ 0,8х1,8 м» зовні нагадує букву «х», або павука з розчепіреними лапками. Мабуть, за цю схожість його й назвали банер-павук. Конструкція складається з міцних та гнучких вуглепластикових трубок, закріплених на хрестовині. Банерне полотно із зображенням кріпиться на кінцях вуглепластикових трубок за допомогою люверсів. Друк логотипу або іншої картинки можливий шириною 0,8 м і висотою 1,8 м. Він повнокольоровий, барвистий, з фотографічною точністю деталей. Основною перевагою банера павук є те, що купуючи стенд, Ви лише одного разу сплачуєте повну вартість. Як тільки реклама стає неактуальною, полотно легко і легко можна поміняти, замовивши інший банер. Для транспортування та зберігання Х банера «Економ 0,8 х1, 8 м» ми безкоштовно додаємо чохол.

Чи зважилися замовити Х банер «Економ 0,8х1,8 м» в Прінт Маркет?

Ви зробили правильний вибір, якщо вирішили їх банер купити в Прінт Маркет. Цей недорогий якісно виконаний мобільний стенд буде служити вам не один рік, допомагаючи рекламувати ваші товари та послуги. Ви можете замовити виготовлення банерів від одного до десятків і сотень штук. Наші менеджери запропонують найбільш зручні для Вас варіанти оплати та доставки готових стендів. Якщо Вам необхідно не лише роздрукувати банер, а й розробити його макет, звертайтесь до нас. При оформленні замовлення вкажіть опцію «замовити дизайн» та докладно викладіть у коментарях свої побажання. Всю необхідну графічну інформацію (фотографії, логотип та інше) надсилайте на наш імейл. Дизайнери розроблять кілька варіантів макета і надішлють Вам на затвердження.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
X Банер "Економ 0,8х1,8м"
1 626 грн.
2131

сьогодні переглянули цей товар

248

раз купили цей товар