Ручка з вашим логотипом. LIO SOLID. Замовити виготовлення та друк у Києві | Принт Маркет

Ручка пластикова. Модель Lio Solid

product-ends
Код товару: 2897
good-price

Корпус – пластик. Кольоровий корпус (8 кольорів в асортименті). Тамподрук в 1 або 2 кольори.

2 528 грн.
От 25 шт.
Від 25 шт.
Тампопечать в 1 или 2 цвета
Тамподрук в 1 або 2 кольори
8 цветов на выбор
8 кольорів на вибір
Индивидуальный подход
Індивідуальний підхід
Дивіться також

Ручка з вашим логотипом. Модель LIO SOLID

Ця модель схожа на попередню, як рідна сестра: проста, зручна та дуже практична. Її характеризує відмінну якість і дуже низька вартість. Вона також створена торговою маркою Viva Pens. Єдина відмінність із попередньою ручкою – колір корпусу. У нашому асортименті представлені 8 яскравих та красивих кольорів, з яких Ви можете вибрати найбільш сподобався або підходить під колір Вашого логотипу. Кулькова ручка LIO SOLID з лого буде приємним та корисним сувеніром для Ваших колег та партнерів, для потенційних клієнтів та цільової аудиторії на будь-яких піар-заходах. А ім'я Вашої компанії буде на очах у публіки так довго, як довго служитиме ручка.
 
Нанесення логотипу на ручки LIO SOLID
Розмір ручки 195х9 мм. Корпус легкий, зручно лягає у руку. Зроблено ручку з високоякісної кольорової пластмаси, в асортименті такі кольори: чорний, сірий, білий, червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій. У робочий стан наводиться кнопковим механізмом. Пише яскраво, синім кольором. Нанесення логотипу робиться методом тамподруку на корпус ручки, з одного або з двох сторін, в 1 або 2 кольори. Розмір логотипу 50х6 мм. Якщо у Вас немає готового макету для друку, повідомте нам про це.
 
Чому вигідно замовити друк лого на ручках в Прінт Маркет
Ми впевнено можемо сказати, що замовляти друк логотипу на ручках найкраще у нас. Ось деякі аргументи на користь Прінт Маркет:
 
  • Ми кожного клієнта забезпечуємо повним циклом обслуговування, від дизайну нанесення до друку, упаковки та доставки готового замовлення.
  • Замовити ручки з лого Ви можете будь-яким способом: самостійно на нашому сайті, телефонами та електронною поштою (див. Контакти).
  • Доставка з Києва до Вашого міста завжди здійснюється оперативно та своєчасно, за допомогою наших логістів та Нової пошти.
  • У нас клієнт отримує бездоганну якість друку логотипу за невелику ціну.
  • Такої різноманітності моделей ручок Ви не знайдете в інших компаніях. Крім того, ми маємо найбагатший асортимент іншої сувенірно-поліграфічної продукції для розвитку Вашого бізнесу.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Ручка пластикова. Модель Lio Solid
2 528 грн.
665

сьогодні переглянули цей товар

30

раз купили цей товар