Рекламні листівки А6 на папері 170 замовити друк у Києві | Друкарня Принт Маркет

Рекламна листівка А6 Папір 170

product-ends
Код товару: 2671
good-price

Крейдований глянсовий папір 170 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір: 148x105 мм.

1 221 грн.
Размер 105*148 мм
Розмір 105*148 мм
Выгодная  цена
Вигідная ціна
Оперативная проверка макета
Оперативна перевірка макету
Качественная печать
Якісний друк
Дивіться також

Рекламна листівка А6. Папір 170 г/м²

Рекламні листівки, як і раніше, залишаються найпопулярнішим і широко використовуваним видом традиційної реклами, залишаючись при цьому доступним маркетинговим інструментом навіть для клієнтів з невеликим бюджетом. За допомогою добре оформленого поліграфічного виробу Ви ефективно проінформуєте своїх клієнтів про послуги, продукти, рекламні пропозиції та поточні події. Ми пропонуємо швидке та якісне виготовлення друкованої продукції найпопулярніших форматів, у тому числі найменшого формату А6 (148x105 мм). Підібравши найкращі матеріали, наші фахівці створять рекламний продукт, адаптуючи його до потреб Вашої компанії або до конкретних рекламних вимог PR-акції, виставки, конференції. Продумане та стратегічне поширення листівок А6 дає компаніям чудову можливість ефективно рекламувати свою діяльність та залучати нових клієнтів.
 
Друк листівок А6 з логотипом у нас робиться на глянцевому крейдованому папері вагою 170 г/м². Вага паперу, тобто товщина чи щільність, яку ви вибираєте для друку листівок, насамперед впливає на тактильні відчуття читача. Чим більша вага паперу, тим вона товща. У руках споживача листівки здаються якіснішими. Крім того, фотографії та шрифти на звороті листівки менше відображаються на першій сторінці та навпаки. Це найкращий папір для масового поширення реклами середнього класу та середнього тиражу. Листівки друкуються методом повнокольорового офсету (CMYK). Ви можете вибрати односторонній (4+0) або двосторонній (4+4) варіант – ціна у нас однакова. Повнокольоровий офсетний друк дозволяє виконати будь-який графічний дизайн, тобто розмістити логотип Вашої компанії, фотографії, тексти, зображення.
 
Скористайтеся нашою високотехнологічною друкарнею та досвідченим колективом професіоналів – замовляйте рекламні листівки до Принтмаркету, а якість роботи та оперативність доставки по Україні ми гарантуємо.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
Відгуки

Поки немає відгуків

Рекламна листівка А6 Папір 170
1 221 грн.
2308

сьогодні переглянули цей товар

20

раз купили цей товар