Постер (плакат) А3 формату з алюмінієвої планкою. Замовити в Києві виготовлення і друк постерів А3 | Принт Маркет

Постер А3 + алюмінієва планка

product-ends
Код товару: 1947
good-price

Формат 297х420 мм, кольоровий друк з одного боку, папір 170 гм2. Алюмінієва планка.

646 грн.
Алюминиевая планка
Алюмінієва планка
А3  формат
А3 формат
Доступная цена
Доступна ціна
Качественный продукт
Якісний продукт
Дивіться також

Друкарня "Прінтмаркет" пропонує друк плакатів і постерів А3 формату. Дозволь собі бути побаченим! Плакати привертають увагу, як ніяка інша форма реклами. Не існує продуктів або подій, які не можна прорекламувати на плакатах. Вони мають давні традиції і часто несуть не тільки інформаційну функцію, а й високу естетичну цінність. Тому важливо, щоб друк плакатів виконувалася перевіреної компанією.

Постер А3 з алюмінієвої планкою - це плакат, який готовий до розвішування без додаткових кріпильних систем, рам, клейких стрічок. Планки можуть бути розміщені на довгій або короткій стороні постера (постери можуть мати вертикальну або горизонтальну орієнтацію). Планки виконані з алюмінію, доступні в сріблястому кольорі.

Особливості постерів

В основному вони використовуються в магазинах, гіпермаркетах, туристичних офісах, спортивних залах, пунктах обслуговування клієнтів і на торгових майданчиках. Вони дозволяють легко і швидко прикріпити плакат або банер до стелі, на стіні або вітрині.

Друк постерів в Києві формату А3 - відмінна пропозиція для людей, які шукають масштабну рекламу. Формат, трохи більше стандартного А4, дає більше можливостей для демонстрації. Рекламні постери на відстані повинні бути розбірливі, інтригувати своєю формою і спонукати їх ознайомитися з її змістом.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Постер А3 + алюмінієва планка
646 грн.
898

сьогодні переглянули цей товар

4

раз купили цей товар