Постер (плакат) А3 формату з алюмінієвої планкою. Замовити в Києві виготовлення і друк постерів А3 | Принт Маркет

Постер А3 + алюмінієва планка

product-ends
Код товару: 1947
good-price

Формат 297х420 мм. Кольоровий друк з одного боку. Папір 170 гм2. Алюмінієва планка + 2 металеві петлі.

646 грн.
Алюминиевая планка
Алюмінієва планка
А3  формат
А3 формат
Доступная цена
Доступна ціна
Качественный продукт
Якісний продукт
Дивіться також

Друкарня "Прінтмаркет" пропонує друк плакатів і постерів А3 формату. Дозволь собі бути побаченим! Плакати привертають увагу, як ніяка інша форма реклами. Не існує продуктів або подій, які не можна прорекламувати на плакатах. Вони мають давні традиції і часто несуть не тільки інформаційну функцію, а й високу естетичну цінність. Тому важливо, щоб друк плакатів виконувалася перевіреної компанією.

Постер А3 з алюмінієвої планкою - це плакат, який готовий до розвішування без додаткових кріпильних систем, рам, клейких стрічок. Планки можуть бути розміщені на довгій або короткій стороні постера (постери можуть мати вертикальну або горизонтальну орієнтацію). Планки виконані з алюмінію, доступні в сріблястому кольорі.

Особливості постерів

В основному вони використовуються в магазинах, гіпермаркетах, туристичних офісах, спортивних залах, пунктах обслуговування клієнтів і на торгових майданчиках. Вони дозволяють легко і швидко прикріпити плакат або банер до стелі, на стіні або вітрині.

Друк постерів в Києві формату А3 - відмінна пропозиція для людей, які шукають масштабну рекламу. Формат, трохи більше стандартного А4, дає більше можливостей для демонстрації. Рекламні постери на відстані повинні бути розбірливі, інтригувати своєю формою і спонукати їх ознайомитися з її змістом.

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Постер А3 + алюмінієва планка
646 грн.
1548

сьогодні переглянули цей товар

5

раз купили цей товар