Друк на еко сумки. Еко-сумки бавовна з печаткою (нанесенням) логотипу | Друкарня Принт Маркет

Еко сумка з бавовни "Shop"

product-ends
Код товару: 3301
good-price

Матеріал - 100% бавовна 140 г/м2. Розмір сумки 37х41 см. Довжина ручок 72 см. Трафаретний друк.

5 970 грн.
хіт
Трафаретная печать
Трафаретний друк
Топовый товар
Топовий товар
Для повседневного пользования
Для щоденного користування
Печать красками Pantone
Друк фарбами Pantone
Розмір сумки 37х41 см. Довжина ручок 72 см. 6 кольорів сумки на вибір. Матеріал - 100% бавовна. Щільність – 140 г/м2. Трафаретний друк з 1-ї або 2-х сторін. Зона запечатки – А5 або А4. Вага 100 шт приблизно 6 кг.
Дивіться також

Еко сумки з бавовни «Shop»

Брендовані сумки з натуральної бавовни вже багато років є одним із найпопулярніших рекламних товарів у будь-якій галузі. Сьогодні бавовняні сумки з принтом стали популярними у світі вуличної моди. Вважається дуже стильним носити еко сумку з бавовни як пакет для покупок: вони зручні, міцні, легко складаються і головне екологічно чисті. Їх можна використовувати повторно тривалий час. Ці незамінні якості роблять еко сумки з бавовни «Shop» чудовим рекламним інструментом для промотування імені та підвищення престижу Вашої компанії.
 
Ми рекомендуємо замовити та купити у нас еко сумки-шоппери з нанесенням логотипу для проведення виставок та презентація, ярмарків та піар-акцій, конференцій та семінарів. Практичні сумки популярні серед усіх вікових категорій та різних демографічних груп, тому кожен із Ваших клієнтів, отримавши в подарунок цей сувенір, стане вдячним рекламним агентом фірми.
 
Ми швидко та якісно виготовимо на замовлення будь-яку кількість фірмових сумок із Вашим логотипом. Професійне пошиття виробів гарантує наш надійний постачальник еко сумок, ТМ Discover. Широкий вибір кольорів та розмірів нанесення означає, що кожен зможе знайти для себе потрібну модель. Еко сумки з принт зроблені з використанням сучасних технологій. Зображення, нанесені методом трафаретного друку, не обсипаються та не вигорають. Навіть багаторазове прання не порушує їх ідеальний зовнішній вигляд. Уявіть нам своє бачення продукту і ми зробимо все можливе, щоб виправдати Ваші очікування. Приєднуйтесь до задоволених клієнтів Прінтмаркет та насолоджуйтесь брендованою еко сумкою для покупок «Shop», яка дозволить Вам виділитися з натовпу та висловити свій власний стиль.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Еко сумка з бавовни "Shop"
5 970 грн.
3122

сьогодні переглянули цей товар

40

раз купили цей товар