Майстер-клас "Магніти"
Напевно, всім нам хоча б раз друзі привозили магнітик зі своїх закордонних подорожей. Та й ми намагаємося з кожної поїздки привезти собі їх на згадку. Багато хто любить робити колекцію на холодильнику – з усіх країн чи міст, які відвідали. Цікаво, що робити, коли місця вже на холодильнику не залишиться)))
 
Найкращі магніти – на вініловій основі. Є, звичайно, об'ємні, керамічні та ін. Але у таких магнітів велика ймовірність бути розбитими якщо не від необережних рухів, то від всюдисущих лап кота) А вінілові магніти дуже щільно прилипають до поверхні завдяки міцній вінілової основі на всю ширину магніту. Їх навіть людям непросто відірвати, не те що тваринам)
 
  
 
 
 
На нашому сайті в розділі "Магніти" представлений широкий вибір різних моделей магнітів.
Наприклад, магніти акрилові - найпопулярніша модель. Виріб виготовлений із трьох компонентів: міцної вінілової основи, яка надійно «прилипає» до поверхні, барвистого зображення, приклеєного до прозорої акрилової поверхні. Такі магніти дуже надійні і завжди будуть тішити око яскравим зображенням.
 
 
 
Ось тільки уявіть: Ви не витрачаєте час та гроші у Вашій закордонній поїздці на пошуки та купівлю дорогих стандартних сувенірних магнітів, а робите багато кольорових фотографій.
 
Приїжджаєте додому, вибираєте найкращий знімок або кілька та замовляєте свій персональний магніт! І це буде саме те зображення, яке Ви захочете! На ньому можна написати, наприклад, «Прага» цікавим шрифтом – і у Ваших друзів навіть не виникне підозри, що цей магніт Ви зробили вже після повернення додому за допомогою Print Market!
 
 
 
Магніти зі своїм дизайном можна зробити й іншим варіантом – вінілові магніти. Технологія виробництва таких магнітів така сама, як і в акрилових, тільки без акрилу на зображенні - вінілова основа + фото. Зображення на таких магнітах виходять яскравими та соковитими. На нашому сайті у розділі «Магніти» представлено декілька варіантів розмірів вінілових магнітів.
 
 
 
Крім цього, у розділі представлена ​​ще одна цікава модель – магніт із блокнотом. Зверху розміщується надруковане зображення, а під ним – блок із відривними листочками. І тут Ви можете придумати свій цікавий дизайн – зробити яскравий магніт із блокнотом!
 
 
 
Найголовніше – не забувайте: таких магнітів не буде ні в кого! Адже всі привозять із-за кордону стандартні моделі... А у Вас буде свій індивідуальний, неповторний та креативний магніт! Тільки, звичайно, якщо Ви не подаруєте такий же Вашим друзям)))
 
Успіхів Вам, друзі, і незабутніх вражень!

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію