Ручка металева. Модель Monaco із логотипом Вашої компанії замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Ручка металева з нанесенням логотипу. Модель Monaco

product-ends
Код товару: 4415
good-price

Металеві корпус ручки. Кольори в асортименті. Гравіювання з 1-ї або 2-х сторін. Ручки очікуються в липні 2024 року!!!

4 033 грн.
хіт
Размер 136х10 мм
Розмір 136х10 мм
Покрытие
Покрыття "Софт-тач"
От 50 шт.
Від 50 шт.
Срок изготовления от 5 дней
Термін виготовлення від 5 діб
Дивіться також

Ручка металева. Модель Monaco

Металеві ручки з лазерним гравіюванням – чудова пропозиція для тих, хто шукає якісні рекламні носії. Елегантні та міцні, оригінальні та естетичні, вони підходять для будь-якої ситуації. У них поєднуються практичні та іміджеві цінності. І головне – вони не втрачають своєї актуальності: незважаючи на динамічний розвиток електроніки, значна кількість людей, як і раніше, щодня користується інструментами, що пишуть, тому вибір даної сувенірної продукції для будь-якої Вашої піар-акції, події чи заходу однозначно буде гарною ідеєю.
 
Якщо ви шукаєте елегантні та практичні корпоративні рекламні подарунки для своєї компанії, ми рекомендуємо звернути увагу на дуже популярну сьогодні металеву ручку модель Monaco з гравіюванням. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з деталями нашої пропозиції: це гаджет, розміри трохи менші за стандартні (136х10 мм). Ручка виконана із міцного білого металу алюмінію. Корпус пофарбований в один із 10 модних кольорів, матове покриття софт-тач виглядає дуже сучасно та престижно. Крім того, воно дозволяє міцно та надійно утримувати ручку та не ковзати пальцями по корпусу. Деталі ручки (наконечник, кнопка, затискач) виготовлені з матового металу темного графітового кольору. Метод нанесення логотипу – гравіювання з 1-ї або 2-х сторін. Пише ручку синім кольором. Після використання стрижень можна замінити.
 
Замовити та купити потрібну Вам кількість брендованих гаджетів можна за телефоном або і-мейлом. Також безпосередньо на нашому сайті можна заповнити заявку, де слід вказати всі вибрані опції. Наші менеджери відразу зв'яжуться з Вами і уточнять деталі замовлення, а також запропонують найбільш вигідні для Вас способи оплати та доставки готової продукції. Доставку ми здійснюємо в обумовлені у договорі терміни на всій території України.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Ручка металева з нанесенням логотипу. Модель Monaco
4 033 грн.
3070

сьогодні переглянули цей товар

27

раз купили цей товар