Папка для документів А4 Економ з кишенею та логотипом | Принт Маркет

Папка "Економ з кишенею"

product-ends
Код товару: 2893
good-price

Повнокольоровий друк (CMYK). Папір крейда мат 350г. Ламінація плівкою. Клеєна кишеня + місце для візитки.

611 грн.
хіт
Полноцветная печать
Повнокольоровий друк
Размер готового изделия 215х305x5 мм
Розмір готового виробу 215х305x5 мм
Деловой стиль
Діловий стиль
Бумага мелованная матовая 350 г/м2
Папір крейдований матовий 350 г/м2
Формат готового виробу 215х305x5 мм. Папір крейдований матовий, щільністю 350 г/м2. Печатка цифрова, кольорова, з однієї або двох сторін. Клеєна карман з місцем під візитку. Вес 50 шт папок приблизно 2,5 кг. Ламінація матова/глянцева із зовнішнього боку папки (1+0).
Дивіться також

Папка "Економ з кишенею"

Усі, хто працює з документами та займається документальною архівацією, знають, наскільки важливо для роботи мати зручні ділові папки. Щоб полегшити працю фахівців діловодства, Прінт Маркет створив практичні та високофункціональні папки «Економ з кишенею». Розміри папок розраховані під документи найпопулярнішого стандартного формату А4 (297х210 мм). Папки мають корінець 5 мм, який дозволяє зберігати в них не кілька, а десятки аркушів документів. Якщо папку «Економ з кишенею» брендуватиме логотипом Вашої компанії, то вона не тільки підтримає та вигідно підкреслить Ваш корпоративний стиль, але й виявиться важливим аксесуаром на робочих столах Ваших співробітників: бухгалтерів, економістів, юристів, менеджерів та інших. Ще однією перевагою папки є її невисока і доступна ціна, що дозволить і великій компанії, і невеликій фірмі завжди утримувати свою документацію в безпеці та акуратності.
 

Виготовлення та друк папок «Економ з кишенею»

Щоб папку було зручніше використовувати, її розміри трохи більші за розміри формату: 215х305х5 мм. Виготовляється папка із щільного білого крейдованого паперу товщиною 350 г/м². Друк логотипу або іншого зображення повнокольоровий, яскравий і чіткий, робиться цифровим методом. Може бути тільки зовні або зовні та всередині папки, як Ви захочете. Післядрукарський процес передбачає ламінацію лицьового боку глянсовою або матовою захисною плівкою. Вид плівки також залежить від вашого вибору. Макет для нанесення, якщо він у Вас готовий, повинен бути створений у системі CMYK. Якщо у Вас виникли проблеми з макетом, зверніться до наших дизайнерів – вони обов'язково Вам допоможуть. Для більшої функціональності папка має клеєну кишеню з місцем для візитки. Він зроблений із білого якісного картону, без друку.
 
Як замовити виготовлення та друк папок «Економ з кишенею»?
Зробити замовлення ділових папок з логотипом Принт Маркет для Вас буде вигідно і зручно, тому що:
 
Ми обслуговуємо у комплексі: від створення унікального макета для друку до доставки готового тиражу до Вашого населеного пункту.
Замовлення на виготовлення та друк папок «Економ з кишенею» можна зробити у будь-який час онлайн у нашому інтернет-магазині. А якщо у Вас будуть питання, сміливо задавайте їх нашим кваліфікованим менеджерам по телефону або по імейлу (див. Контакти).
На виготовлення кожного товару потрібна певна кількість днів, але за потреби ми виготовимо Ваше замовлення терміново або супер терміново.
У нас Ви завжди отримаєте відмінне обслуговування, високу якість продукції та низькі ціни. Ми дбаємо про кожного нашого клієнта та цінуємо постійну співпрацю.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Статті на тему
Папка "Економ з кишенею"
611 грн.
3356

сьогодні переглянули цей товар

169

раз купили цей товар