Майстер-клас "Олівець"
Малюючи олівцем, людина передає на папір свої думки, бажання, своє сприйняття світу.
 
Олівці бувають кольорові, італійські та графітні. Відрізняються складом барвника. Такими олівцями, як правило, користуються для малювання замальовок, нарисів, малюнків, все у невеликому форматі.
 
У давнину в побуті художників були срібні та свинцеві олівці. Трохи пізніше з'явилися олов'яні та олівці зі сплаву олова та свинцю. Тільки якість листа таких олівців залишала бажати кращого. Але коли в Європі з'явився папір, популярність олівців відродилася. Щоправда, малювали вони світлим тоном, і щоб було краще видно, перед використанням папір ґрунтували.
 
 
 
Олівці італійські виготовлялися з природних чи штучних матеріалів. Такі олівці ще називали чорною крейдою. Часто італійський олівець використовують для малювання на тонованому папері. Вугільний олівець з'явився у 19 столітті. Він легко знімається з поверхні паперу, якщо його розтушувати, лінії будуть м'які з плавними переходами. Такий олівець дає матовий тон.
 
Для роботи з навчальною метою більше підходить графітовий олівець. Графіт є сполукою натуральних речовин, таких як жир, віск, глина, а також до складу входить кристалічний вуглець. Графіт чорного кольору.
 
Для бізнесу переважно використовують прості графітові олівці з грифелем сірого кольору. Як рекламна чи сувенірна продукція олівець себе чудово зарекомендував. Беручи участь у конференції з канцелярським приладдям, на якому зображено логотип Вашої кампанії - це підкреслить статус та престижність кампанії.
 
Сервіс Print Market пропонує олівці із логотипом Вашої кампанії. Також на олівцях можна написати промо-текст, або надрукувати інше будь-яке зображення. Головне, щоб макет відповідав вимогам.
 
Разом із олівцями часто замовляють блокноти. Високоякісний папір, друк на Ваш вибір, палітурка на металеву пружину – ідеальний вибір. У нашому магазині Ви можете вибрати блокнот, що сподобався Вам, і замовити в найкоротші терміни.
 
Порада від Print Market
При покупці олівця зверніть увагу на грифель з торцевої сторони. Колір має бути рівномірним. Якщо ні – це означає, що грифель ламкий. Від такої покупки краще відмовитись. І, звичайно ж, не дозволяйте олівцю падати – інакше, яким би гарним грифельом не виявився, тріщини будуть у будь-якому випадку.

Можливо вас зацікавить

Корисні статті про поліграфію