Самокопіювальні бланки А4 формату, 2 шари. Замовити виготовлення та друк самокопійованих бланків у Києві | Друкарня Принт Маркет

Самокопіювальні бланки А4 формату, 2 шари

product-ends
Код товару: 2546
good-price

Формат 210*297 мм. 2 шари (колір на вибір). Офсетний друк (1 та 2 кольори). Проклейка. Дод. опція – нумерація.

5 069 грн.
Офсетная печать
Офсетний друк
Доп. опция - нумерация.
Доп. опція - нумерація.
2 слоя
2 шари
Формат 210х297 мм
Формат 210х297 мм
формат виробу 210х297 мм папір самокопіювальний, 2 шари друк офсетний, з одного боку упаковка в крафт-папір з логотипом PrintMarket вага 1000 шт бланків приблизно 2.6 кг розмір пачки (1000 листівок) приблизно 210х297х80 мм (довжина x ширина x висота)
Дивіться також

Самокопіювальні бланки - відмінне рішення, коли Вам потрібна більше ніж 1 копія будь-яких документів або записів. Рахунки, чеки, видаткові накладні, договори, квитанції, форми замовлення і т.д. Область застосування самокопіркі обширна.  

На нашому сервісі, ми підготували для Вас максимально зручну форму замовлення і  параметри виготовлення самокопіювальних бланків.

Друк самокопіювальних бланків

Кількість фарб друку:

Ми пропонуємо друк в 1 або 2 кольори з одного боку. К-ть фарб впливає на вартість замовлення. Якщо Вам необхідно друк більш ніж в 2 кольори - наші менеджери індивідуально прорахують вартість замовлення.

Важливо! При розрахунку вартості виготовлення, ми виходимо з того, що макет для верхнього шару і нижнього - однаковий.

Верхній і нижній лист:

Ви можете вибрати колір паперу кожного з шарів самокопирующихся бланків. Для замовлення є 5 кольорів: білий і пастельні відтінки блакитного, зеленого, рожевого, жовтого. Ми рекомендуємо обирати різні кольори для верхнього і нижнього шару.

Самокопіювальний папір - доступні кольори.

Нумерація

Дуже часто, самокопіювалбні бланки використовуються з нумерацією.

Важливо! Нумерація виконується на спеціальному обладнанні. Номер 6-ти значний (наприклад 000001 або 123456), визначеного розміру і шрифту. Місце для номера - за Вашою вимогою.

Дизайн самокопіювальних бланків

Дизайнери Принт Маркет, розроблять макет, згідно всіх Ваших побажань. Вартість дизайну становить 400 грн. Якщо з якихось причин, Вам не підійшов макет - Ви нічого не платите. Прохання, побажання до макету написати в коментарях до замовлення або вислати окремим листом, при цьому вказати номер Вашого замовлення.

Важливо! Якщо Вам необхідно, що б в бланку були складні таблиці або дуже багато інформації (наприклад для договору) - вартість дизайну може бути змінена. Всі зміни в ціні попередньо узгоджуються з Вами.

Ви можете самостійно зробити макет для друку самокопіювальних бланків. Перед тим, як робити дизайн, ми рекомендуємо ознайомиться з технічними вимогами до друку, дотримання яких - гарантія відмінної якості Вашого замовлення. Вся інформація доступна в графі "Для дизайнера". Макет для друку, можна прикріпити при оформленні в "кошику замовлення"

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Самокопіювальні бланки А4 формату, 2 шари
5 069 грн.
2226

сьогодні переглянули цей товар

26

раз купили цей товар