Блокноти А4 з перфорацією Мармарош. Друк на блокнотах А4 у Києві | Принт Маркет

Блокнот А4 з перфорацією МАРМАРОШ

product-ends
Код товару: 2534
good-price

Формат А4, 50 аркушів, перфорація, обкладинка – дизайнерський картон.

10 281 грн.
Деловой стиль
Діловий стиль
Обложка - дизайнерский картон
Обкладинка - дизайнерський картон
Блок - 50 листов
Блок - 50 аркушів
Гарантия качества
Гарантія якості
Розмір 210 х 297 мм.    Дизайнерський картон обкладинки. Блок 50 аркушів. Перфорація блоку. Упаковка в крафт-папір з логотипом PrintMarket / коробки. Кріплення на 2 скоби (скоби "заховані" під обкладинку). Вага пачки, 10 блокнотів: 2,6 кг.   Розмір пачки, 10 блокнотів: 214*302*60 мм (Д*Ш*В).
Дивіться також

Блокнот А4 з перфорацією МАРМАРОШ

У Прінт Маркет є ще один оригінальний і дуже зручний для роботи блокнот, який сподобається тим, хто віддає перевагу великим форматам. Це блокнот А4 із перфорацією Мармарош. Його розміри 210х297 мм. У верхній частині зроблена горизонтальна перфорація. Це нанесені на листки внутрішнього блоку дрібні отвори, що періодично повторюються, які значно полегшують відділення листка від блоку при відриві. Адже при роботі іноді потрібно не тільки зробити запис, а й віддати його комусь. Неакуратно вирвані із блокнота листи виглядають неохайно та вкорочують термін використання блокнота. Процес перфорування ми здійснюємо на спеціальному верстаті-перфораторі. Отвори виходять чіткі та красиві. Блокноти Мармарош можуть стати частиною Вашої корпоративної культури або практичним рекламним сувеніром під час проведення масових заходів, якщо Ви замовите нанесення на них Вашого логотипу.
 

Брендування блокнотів МАРМАРОШ

Друк логотипу на блокнотах А4 Мармарош може бути нанесений на обкладинку та на внутрішні листки. Обкладинка буде виготовлена ​​із фактурного кольорового дизайнерського картону. У нас найбагатша палітра кольорів на вибір – від стандартних до вишуканих. Щільність картону для обкладинки – від 285 г/м2 до 350 г/м2. Логотип наноситься в 1 або 2 кольори з одного боку. Внутрішній блок складається з 50 аркушів тонкого офсетного паперу 80 г/м² білого або кремового кольору за Вашим бажанням. Логотип можна нанести лише в 1 або 2 кольори або залишити сторінки без друку. Готовий макет нанесення Ви повинні подати разом із оформленим замовленням. Якщо макет у Вас немає, то можете замовити його у наших досвідчених дизайнерів. Ми впевнені, що вони запропонують Вам багато креативних ідей.
 

Як швидко зробити замовлення в Прінт Маркет?

Для полегшення оформлення замовлення ми створили в мережі інтернет-магазин, на сторінках якого Ви не тільки можете ознайомитися з усією нашою сувенірно-поліграфічною продукцією, але й замовити товар, що сподобався. Також замовлення легко зробити за телефоном або імейлом. Наші менеджери в будь-якому випадку обов'язково зв'яжуться з Вами, запропонують знижки, що існують на той момент, познайомлять з акціями, що проходять, і розкажуть про варіанти оплати та доставки готового товару. Доставка по населених пунктах України здійснюється завжди у повній відповідності до дати, встановленої в договорі.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Блокнот А4 з перфорацією МАРМАРОШ
10 281 грн.
1407

сьогодні переглянули цей товар

26

раз купили цей товар