Еко-ручка, що біо розкладається. Модель Manila із логотипом Вашої компанії замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Еко-ручка, що розкладається з логотипом. Модель Manila

product-ends
Код товару: 4374
good-price

Корпус - 100% біорозкладний натуральний матеріал з кукурудзи та крафтового паперу. 6 кольорів.

2 783 грн.
100% биоразлагаемый натуральный материал
100% біорозкладний натуральний матеріал
Печать пантонами
Друк пантонами
От 50 шт.
Від 50 шт.
Разные цвета
Різні кольори
Еко-ручка "Manila", що біорозкладається. Розмір ручки: 140х11 мм. Корпус із крафт-паперу. Носик, кліп та кнопка з біорозкладного матеріалу - кукурудза. Корпус – із крафт паперу. Тамподрук в 1 або 2 кольори. Розмір нанесення логотипу 60х7 мм на корпусі. В упаковці 50 ручок.
Дивіться також

Біорозкладна еко-ручка. Модель Manila

Захист навколишнього середовища сьогодні, як і раніше, актуальний. Принтмаркет бере активну участь в екологічній темі, вводячи у свій асортимент найцікавіші екотовари. У нас ви можете замовити та купити оригінальну сувенірну еко продукцію – біорозкладну ручку, модель Manila. Ручка виготовлена ​​з вторинної відновлюваної сировини, що отримується з немодифікованого кукурудзяного крохмалю та крафтового паперу. Даний матеріал виготовляється із природних натуральних джерел і після використання повертається в землю. В результаті процесів біорозкладання він перетворюється на компост, не виділяючи шкідливих та забруднюючих речовин. І вже менш ніж через 6 місяців, 90% продукту природно розкладається в природі. Наші біорозкладні ручки виготовлені зі 100% екологічно чистого матеріалу відповідно до всіх європейських норм.
 
Фірмова біорозкладна еко ручка Manila – це креативний презент партнерам та клієнтам, практичний корпоративний подарунок, який зарекомендує вашу компанію як сучасну прогресивну організацію, яка дбає про майбутнє планети. Модель Manila має стандартні розміри (140х11 мм) та класичну форму. Наконечник, кліп та кнопка зроблені з кукурудзи, корпус – із щільного крафт-картону. На вигляд і за щільністю вироби з кукурудзяного крохмалю можна прийняти за продукцію з пластику, але на дотик вони набагато приємніші. Також кукурудзяні ручки легко піддаються фарбуванню стійкими нешкідливими барвниками. У нашому асортименті є 6 красивих кольорів: білий, чорний, синій, червоний, помаранчевий, зелений. Нанесення логотипу чи бренду вашої компанії відбувається методом тамподруку. Друк на ручках робиться в одній зоні на крафтовому корпусі, в 1 або 2 кольори. Ручка пише м'яко, синім кольором. Брендований товар упаковується в коробки по 50 штук – це мінімальна кількість виробів на замовлення.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Еко-ручка, що розкладається з логотипом. Модель Manila
2 783 грн.
2594

сьогодні переглянули цей товар

41

раз купили цей товар