Візитки з кашируванням \"Класик\" з логотипом замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Візитки з кашуванням "Класик"

product-ends
Код товару: 3370
good-price

Розмір на вибір. Основа (верх та низ) - білий папір крейда мат 350г. Повнокольоровий друк. Каширування в 3-4 шари.

476 грн.
Цветная грань
Полноцветная печать
Кашировка 3 или 4 слоя
Кашировка 3 або 4 шари
Экономный вариант
Економний варіант
Соблюдение сроков
Дотримання сроків
Контроль качества
Контроль якості
Формат виробу 90х50 або 85х55 мм. Каширування (склеювання картонів) в 3 або 4 шари. Основа (верх та низ) - білий папір крейда мат 350г. Середній шар – кольоровий картон 270г (в асортименті). Друк повнокольоровий цифровий, з одного або двох сторін. Ламінація (матова, глянсова, Soft Tocuh) з одного або двох боків. Упаковка у коробочку.
Дивіться також

Візитки з кашуванням "Класик"

Усім нам хоча б раз вручали «тонку» та легку візитну картку низької якості, яка за товщиною не поступалася, хіба що, цигарковому паперу. Майбутнє такої візитки здебільшого однозначно – найближча скринька. Як змусити потенційного клієнта зберегти контакти?
У цифровому друку не завжди виходить використовувати щільний, "товстий" картон через технологічні можливості. Але ми не стоїмо на місці! І тому ми винайшли спосіб отримати дуже щільні візитки на білому папері з повнокольоровим друком. Зазвичай не дуже добре бути "товстим", але у випадку з візитівками - чим товстішим, тим краще. Для цього пропонуємо новий товар - кашовані тришарові візитки, який підкорить вас товщиною виробу.
Високоякісні візитки з кашуванням задають тон для вашого бізнесу, не тільки производфт чудове враження, але й створюють міцний зв'язок. Кашировані візитки багатошарові складаються з трьох або чотирьох склеєних картонів. Ця опція дозволить вам отримати не просто "товсту" візитку, а ще й кольорову грань. Для цього у нас є асортимент із 16 кольорових картонів, серед яких Ви однозначно знайдете потрібний відтінок.
Кашовані тришарові візитки використовують цифровий друк. Це забезпечує насичені яскраві кольори, щоб ви виділялися з натовпу. Щільність візитки з кашуванням становить від 970 до 1240 г/м2. Для порівняння – вага стандартної візитної картки зазвичай становить приблизно 300-350 г/м2. Погодьтеся, різниця відчутна!
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Візитки з кашуванням "Класик"
476 грн.
2620

сьогодні переглянули цей товар

42

раз купили цей товар