Термокружка \"Arctic\" з Вашим логотипом замовити в Києві, Україні | Принт Маркет

Термокухоль "Arctic" з Вашим логотипом

product-ends
Код товару: 3469
good-price

Об'єм 320 мл. Матеріал: нержавіюча сталь. Нанесення: гравіювання. 3 кольори в асортименті. ТМ Discover.

3 585 грн.
4 цвета в ассортименте
4 кольори в асортименті
Нержавеющая сталь с двойными стенками
Нержавіюча сталь з подвійними стінками
Гравировка
Гравірування
Доставка по Украине
Доставка по Україні
Дивіться також

Термокружка «Arctic» з Вашим логотипом

Ви хочете замовити та купити оригінальні рекламні сувеніри? Щоб вони були корисні, практичні та використовувалися якнайчастіше? Тоді зверніть увагу на нашу пропозицію – термокухоль «Arctic» з Вашим логотипом. Її можна брендувати будь-яким малюнком або лого, завдяки чому виріб стає функціональним рекламним носієм. Термокухлі з принтом – вдале рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя, багато працюють, люблять проводити час на свіжому повітрі, а також для всіх у холодні осінньо-зимові дні. Зробіть ставку на ці рекламні гаджети - і ви не помилитеся.
 
Дана модель – термокухоль «Arctic», відрізняється класичною формою з ергономічною ручкою, яка зручно лягає в руку. Об'єм теж класичний – 320 мл. Виготовлено кухоль з якісної нержавіючої сталі, покритої спеціальною матовою емаллю. Щільний, легкий і стійкий до найсуворіших умов метал гарантує надійні умови багатогодинного зберігання напоїв без зміни їх смаку. Подвійні стінки та вакуумний простір між ними дозволяє підтримувати температуру протягом 6 годин. Для нанесення зображення застосовується лазерне гравіювання. Виріб відрізняється міцністю, зручністю у використанні, приємно на дотик, а фірмовий лого надає гуртку естетичні та іміджеві функції.
 
У нашій пропозиції представлений широкий асортимент термокухлів. Це дозволяє підібрати потрібну модель для будь-якого PR-заходу, будь-якої компанії. Всі вироби доступні за невисокими цінами, що робить замовлення можливим навіть для фірм з обмеженим бюджетом.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Термокухоль "Arctic" з Вашим логотипом
3 585 грн.
1160

сьогодні переглянули цей товар

0

раз купили цей товар