Паперові стакани з Вашим логотипом. Виготовлення паперових стаканів замовити у Києві, Україні | Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Паперові стакани з вашим логотипом

product-ends
Код товару: 3391
good-price

Стандартні розміри, мл: 110, 175, 250, 340 и 400. Ламінований целюлозний картон 190-255 г/м2. Не призначено для алкоголю!!!

1 704 грн.
Контроль качества
Контроль якості
Разные размеры
Різні розміри
Персональный менеджер
Персональний менеджер
Офсетная печать
Офсетний друк
Одношарові паперові стаканчики з логотипом. Для виробництва використовується якісний імпортний целюлозний картонз харчовою ламінацією від 190 до 210 г/м2. Безконтактний спосіб виготовлення продукції. Матеріал стакана підходить для холодних та гарячих напитків, крім алкоголю. Склад сировини картону безпечний для людини. Офсетний друк 4+0 по всій площині зовнішньої стінки стакану. П'ять розмырыв в асортименті, мл: 110, 175, 250, 340, 400. 
Дивіться також

Паперові склянки з вашим логотипом

Паперові склянки для кави та чаю набирають все більшої популярності. Для цього є естетичні, маркетингові та практичні причини. Але є ще одна причина. Серед компаній зі світовим ім'ям найбільш популярний тренд – захист екології, відмова від синтетичних товарів та матеріалів на користь товарів з натуральної біорозкладної сировини. У світі поступово вводяться правила, що знижують частку склянок із пластику, тому паперові склянки – екологічна альтернатива та гідна заміна своїм пластиковим побратимам. Сьогодні вони стають все популярнішими, використовуються в торгових автоматах на станціях, для кав'ярень, кафе, ресторанів, барів, готелів та магазинів.
 
Але не тільки на об'єктах horeса (готелі, ресторани, кафе) застосовується посуд із паперу. Ідея брендувати паперові склянки в маркетингових цілях набула великої популярності. Наша компанія пропонує вам замовити не просто оригінальні екологічні склянки з логотипом, а конкретну рекламу на посуді, надруковану за індивідуальним графічним дизайном. Відносно низькі виробничі витрати у поєднанні з виготовленням інформаційного носія – чудова можливість уявити або зміцнити імідж вашої компанії на ринку, а також створити її доступний теплий образ серед цільової аудиторії. Уявіть собі логотип вашої компанії, розміщений на паперовій склянці, який може побачити кожен потенційний клієнт перед тим, як зробити довгоочікуваний ковток смачної гарячої кави або чаю.
 
Ми випускаємо одношарові та гофровані склянки зі спеціального білого та крафт картону зарубіжного виробництва. Наш широкий асортимент містить велику кількість моделей, серед яких кожен клієнт вибере відповідний за розмірами, обсягом рідини та іншими параметрами. Друк вашого логотипу або іншого зображення виконується офсетним способом 4+0. Яку б модель паперової склянки ви не вибрали, він чудово буде утримувати тепло вашого напою, приносить смакові задоволення: чай, кава, латте, капучино, експресо, американо, різні коктейлі, мінеральні води та соки.

 

Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Паперові стакани з вашим логотипом
1 704 грн.
5583

сьогодні переглянули цей товар

27

раз купили цей товар