Ручки INESS SOLID із логотипом замовити виготовлення у Києві | Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Ручка пластикова. Модель Iness Solid

product-ends
Код товару: 2591
good-price

Корпус – пластик. 8 кольорів в асортименті. Поворотний механізм.

2 386 грн.
Популярный товар
Популярний товар
Матовая поверхность
Матова поверхня
Личный менеджер
Особистий менеджер
Доставка по Киеву
Доставка по Києву
Дивіться також

Ручка з вашим логотипом. INES SOLID

Одна з наших хітових моделей кулькових ручок, розрахованих під нанесення – механічна ручка INES SOLID від відомої компанії VIVA PENS (Польща). Вона користується успіхом через те, що в її характеристиках є три «дуже»: дуже якісна, дуже приваблива і дуже дешева. Ручка INES SOLID з Вашим логотипом стане чудовим рекламним сувеніром та буде із захопленням сприйнята Вашими потенційними клієнтами. Адже вже доведено маркетологами, що ручки – один із найпопулярніших роздаткових матеріалів, оскільки завжди і скрізь мають практичне застосування. А ми, співробітники Прінт Маркет, постараємося з найкращою якістю зробити нанесення на Ваші ручки та швидко доставити весь тираж до Вашого міста. І не має значення, де Ви знаходитесь – ми вже понад 15 років по всій Україні вчасно доставляємо готові замовлення клієнтам.
 
Друк Вашого логотипу на ручках INES SOLID
Традиційні розміри кулькової ручки (139х11 мм) дозволяють зробити нанесення Вашого логотипу або слогану у двох місцях на корпус ручки або на корпус та кліпсу. Розміри нанесення не повинні перевищувати 50х7 мм та 35х6 мм. Метод нанесення – тамподрук. Колористика: 1 або 2 кольори. Цілісний корпус ручки INES SOLID виготовлений з високоякісної кольорової пластмаси. Наконечник та верхівка – з білого блискучого металу. Кліпса широка та зручна для нанесення логотипу. У нашому асортименті дев'ять цікавих кольорів: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, синій, рожевий, фіолетовий, чорний та сріблястий. Пише ручка м'яко синім кольором. Наводиться у робочий стан поворотом корпусу.
 
Як замовити друк логотипу на ручках INES SOLID у Києві?
Щоб ми швидше розпочали друк Вашого замовлення, Ви можете оформити його самостійно, заповнивши заявку на сторінці нашого інтернет-магазину. Якщо Вам потрібна консультація або порада, скористайтеся телефонами або поштою (див. Контакти). Наші менеджери швидко вирішать усі ваші проблеми та дадуть слушні поради, а також проінформують про декілька варіантів оплати та доставки готового замовлення. А Прінт Маркет гарантовано виготовить для Вас якісні, красиві та недорогі ручки INES SOLID із логотипом. Сподіваємося, що Вам сподобається наша співпраця, і Ви ще неодноразово зверніться до нас.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Ручка пластикова. Модель Iness Solid
2 386 грн.
392

сьогодні переглянули цей товар

49

раз купили цей товар