Ручка металева із стілусом Кeno з логотипом Вашої компанії замовити у Києві | Друкарня Принт Маркет

Друзі! Уточнюйте будь ласка інформацію перед замовленням. Нажаль на деякі товари ціни швидко змінюються і ми не встигаємо їх оновлювати.

Ручка металева із стілусом. Модель Keno

product-ends
Код товару: 4403
good-price

Ручка зі стілусом для сенсорних екранів. Корпус – оксидований алюміній. 8 кольорів в асортименті.

4 367 грн.
От 50 шт.
Від 50 шт.
Гравировка с 1й или 2х сторон
Гравірування з 1ї або 2х сторін
Индивидуальний подход
Індивідуальний підхід
От 5 рабочих дней
Від 5 рабочих днів
Дивіться також

Ручка металева із стілусом. Модель Keno

Металеві ручки зі стілусом - це сучасний, інноваційний і, перш за все, оригінальний рекламний гаджет, який сподобається представникам усіх соціальних груп та віку. Планшети та смартфони зараз настільки поширені, що ними користуються молоді та літні. Тому, практичний та елегантний фірмовий стілус як дорогий корпоративний подарунок – найкращий спосіб запам'ятатися потенційним клієнтам та партнерам, які можуть бути зацікавлені у вашому бізнесі.
 
 
У нас в Принтмаркет ви можете купити красиві і функціональні ручки металеві зі стілусом, модель Keno, та замовити їх брендування логотипом вашої компанії. на вибір клієнта). Пише ручка синім чорнилом, тонко і яскраво, товщина стрижня становить 1 мм. Стрижень змінний, тому коли чорнило закінчиться, ви легко і просто зможете замінити його. Для того, щоб перевести ручку з традиційного положення в сенсорне і працювати на екрані електронного гаджета, достатньо скористатися зручним поворотним механізмом.
 
 
Метод нанесення логотипу на гаджет – точне та чітке комп'ютерне гравіювання лазерним променем з однієї або двох сторін корпусу. Розмір нанесення ви можете обговорити з менеджером, який веде ваше замовлення, на етапі оформлення заявки на виготовлення тиражу. Також менеджер порадить найбільш вигідні для вас способи оплати та доставки готової продукції до вашого міста та офісу. Доставка здійснюється завжди вчасно до всіх населених пунктів України.
 
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Ручка металева із стілусом. Модель Keno
4 367 грн.
1040

сьогодні переглянули цей товар

6

раз купили цей товар