Рекламні листівки A4 на Папері 170 друк та виготовлення листівок А4 | Друкарня Принт Маркет

Рекламні листівки А4 Папір 170

product-ends
Код товару: 2672
good-price

Крейдований глянсовий папір 170 г. Повнокольоровий (офсетний) друк. Розмір: 297х210 мм.

4 225 грн.
Глянцевая бумага 170 г /м2
Глянсовий папір 170 г/м2
Размер 210*297 мм
Розмір 210х297 мм
Полноцветная печать
повнокольоровий друк
Своевременная  доставка
Своєчасна доставка
Дивіться також

Рекламні листівки А4. Папір 170

В даний час друковані листівки є одним з найпопулярніших прямих видів реклами, оскільки вони націлені на конкретну групу потенційних отримувачів, діють швидко та ефективно. Найголовнішими перевагами виготовлення листівок у Прінтмаркеті вважаються:
 
Низька ціна,
Висока якість матеріалів та друку,
Можливість друку тиражу будь-якої величини – від найменшого до величезного,
Короткий термін виконання замовлення.
Класичний формат листівок А4 (210х297 мм) має великий простір для реклами, на якому Ви можете розмістити текстовий блок, що інформує про спектр товарів та послуг, або спонукає споживачів скористатися пропозицією Вашої компанії. Достатній простір гарантує наочність буклету і зручність його змісту, а також можливість розміщення графічного дизайну: фотографій, малюнків, схем, графіків, переліку послуг і т.д. Друк листівок А4 з логотипом у нас відбувається на якісному крейдованому глянсовому папері середньої щільності 170 г/м². Зазвичай цей тип паперу використовують із виготовлення рекламного матеріалу середнім і особливо великим тиражем. Метод друку: повнокольоровий офсет за моделлю CMYK з однієї або обох сторін листівки – на замовлення клієнта. Нанесення логотипу на листівки А4 створить унікальний фірмовий стиль, що сприяє впізнаванню Вашого бренду та популяризації імені фірми.
 
Правильно розроблений дизайн та цікавий контент – запорука успішної листівки. Така реклама не виявиться відразу після отримання у сміттєвій урні, а буде уважно вивчена потенційним клієнтом. Ви можете замовити друк листівок А4 за своїм макетом або скористатися послугами наших художників-дизайнерів, які допоможуть Вам створити унікальну рекламну продукцію, яка розвиває бізнес Вашої компанії. Замовити та купити необхідний тираж рекламних листівок А4 на папері 170 г/м² можна за телефоном, по-мейлу або самостійно заповнивши заявку прямо на нашій сторінці в інтернеті.
Image
важливо
Ми повернемо Вам гроші або переробимо замовлення, якщо раптом з якоїсь причини Вам не сподобається
важливо
Ми розуміємо, як важливо отримати свою продукцію вчасно і робимо все можливе для цього
Image
У вас є готовий макет?

У вимогах до макетів ми
зібрали всі правила і шаблони.

Відгуки

Поки немає відгуків

Рекламні листівки А4 Папір 170
4 225 грн.
1431

сьогодні переглянули цей товар

27

раз купили цей товар